Всі види охорони

Вартість:
Індивідуальний прорахунок
від запиту
Матеріальна відповідальність:
від суми
договору
Гарантії:
конфіденційність
безпека
замовити послугу
(044) 390 31 95,(067) 011 92 00
Як підібрати систему охорони для свого об’єкта?

охрана фото 1

У сучасному світі для того, щоб відчувати себе спокійно, необхідно подбати про свою безпеку та безпеку своїх об’єктів бізнесу, житла, вантажів. Пограбування, крадіжки, псування майна, замаху, акти вандалізму, підпали можуть завдати важкого і часом непоправної шкоди.

Щоб уникнути цього Ви повинні звернутися до команди професіоналів, яка побудує ефективну і надійну систему охорони і безпеки. Важливо зауважити, система охорони, а також вартість послуг охорони, буде залежати від індивідуальних особливостей Вашого об’єкта і конкретних вимог, поставлених співробітникам охорони.

охрана фото 2

ТОВ “Документ Груп” співпрацює з акредитованим партнером, який надає послуги з фізичної охорони і технічної безопасноти.

Робота наших компаній націлена на комплексне предостваленіе сервісу по відкриттю закладів та супроводу Вашого бізнесу. Що включає в себе: допомога в оформленні дозвільних документів, супровід бухгалтерії і обліку, експертна оцінка приміщення на предмет відповідності пожежним і санітарним нормам, послуги з ремонту приміщення, проектування, обслуговування та монтаж систем відеоспостереження та контролю доступу, пожежної безпеки та багато іншого.

Маємо досвід і бажання співпрацювати з Вами. Чекаємо на консультації.

чому ми?

Люди, які хочуть отримати сервіс високого рівня за прийнятними цінами, звертаються в компанію “Документ”. Штат співробітників компанії працює на Вас для виконання поставлених завдань оперативно і якісно, ​​зберігаючи конфіденційну інформацію, будучи завжди доступним для зв’язку з клієнтом.

Степан Макарский
Степан Макарский

Роман Гак
Роман Гак

Виталий Кудрявцев
Виталий Кудрявцев

Які об'єкти Ви охороняєте?

Наша компанія надає послуги охорони для об'єктів різної сфери діяльності, а саме: житлові комплекси, промислові об'єкти, супермаркети, офісні центри, державні установи, приватні будинки, квартири, зоопарк, ресторани, магазини та інше.

Скільки коштують послуги охорони?

Формування ціни на послуги охорони здійснюється після: огляду об'єкта нашими фахівцями; опрацювання технічного завдання, наданого замовником; видачі рекомендацій щодо вибору системи охорони та технічної безпеки; кваліфікації співробітників служби охорони.

Що таке пультова охорона? І як вона працює?

"Пультова охорона" - це установка охоронного обладнання на об'єкті, що охороняється (наприклад: квартира, будинок, офіс, склад), підключення об'єкту, що охороняється на пульт охорони, екстрений виїзд групи швидкого реагування на об'єкт, що охороняється в разі надходження сигналу тривоги.

Чи несе охоронна компанія матеріальну відповідальність?

Розмір матеріальної відповідальності обумовлюється при підписанні Договору на надання послуг охорони та залежить від суми і умов Договору.

Охоронна компанія - критерії вибору

На даний момент в Україні зареєстровано сотні охоронних компаній, які для людини, яка не стикалася з цим питанням, відрізняються тільки назвою і логотипами на шевронах. Як же вибрати компанію, яка, дійсно, якісно і професійно забезпечить безпеку у Вашому житті, житла і бізнесу?

Для цього потрібно:
 1. Визначити бюджет на цей захід;
 2. Скласти технічне завдання, а саме, перелік обов'язків і вимог до майбутньої служби охорони ;
 3. З'ясувати про наявність досвіду охорони об'єктів Вашого напрямки у майбутньої компанії;
 4. Перевірити наявність і термін дії ліцензії на охоронні послуги;
 5. Офіційно укласти Договір на надання послуг охорони.

Охорона і її різновиди:

Послуги охорони можна розділити на кілька напрямків:

1. Охрана объектов:

 • Охорона будинку.
 • Охорона офісу.
 • Охорона магазину.
 • Охорона житлових комплексів.
 • Охорона будівельних об'єктів.
 • Охорона складських приміщень.
 • Охорона торгово-розважальних закладів.
 • Охорона виробничих об'єктів.

2. Пультова охорона:

 • Охорона квартир.
 • Кнопка тривоги.

3. Охорона масових заходів.

4. Охорона і супровід вантажів.

5.Особиста охорона або послуги охоронця.

У чому переваги роботи з нашою компанією ?

Нашими перевагами можна вважати: досвід роботи надання послуг охорони порядку 10 років; досвід забезпечення безпеки об'єктів різної сфери діяльності; досвід охорони об'єктів з підвищеним рівнем складності; суворе дотримання комерційної таємниці та нерозголошення інформації про клієнта; якісний підбір персоналу; Індивідуальний підхід до кожного клієнта; гнучка цінова політика; наявність ліцензій; наявність професійного адміністративного апарату і інше.