Реєстрація касового апарату, РРО

Вартість послуги:
3000 грн
офіційний платіж:
відсутній
термін, на який видається:
7 років
Оформлення реєстраційного свідоцтва 3-РРО займає 5-7 рарочіх днів
замовити послугу (044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Реєстрація касового апарату, ми зробимо роботу за Вас!

реєстрація касового апарату фото 2

Актуальне питання щодо реєстрації касового апарату звучить так: Хто повинен Реєструвати РРО?

 • Всі, хто здійснюють торгівлю акцизним товаром (алкоголь, тютюнові вироби)
 • Всі юридичні особи, які приймають готівку
 • Фізичні особи, на єдиній групі оподаткування, оборот яких перевищує 1 мільйон гривень

Якщо Ви підпадаєте під вищевказані категорії, то такий пристрій, РРО (більш поширена назва – касовий апарат), необхідно не тільки купити на підприємство, а й зареєструвати в податкових органах.


реєстрація касового апарату фото 1

Тільки після реєстрації касовий апарат вважається офіційним і готовий до використання. В інших випадках Ви не зобов’язані оформляти РРО.

ТОВ “Документ Груп” підкаже всі тонкощі процесу оформлення даної послуги. А якщо Ви хочете доручили послугу Реєстрації касового апарату Нам, просто від нестачі часу і небажання «бігати» по кабінетах і стояти в докучливих чергах, ми все зробимо за вас – оперативно, якісно і за помірну грошову винагороду!

ТОВ “Документ Груп” враховує особливості сучасної і підприємливої людини. Це про Вас! Правда, лише від думки про складну заплутану заяву стає не по собі? Розуміємо 🙂 Відповідальний колектив професіоналів пропонує не тільки зареєструвати касовий апарат за Вас, а й здійснити повний процес постановки на облік касового апарату, починаючи з етапу вибору моделі, програмного забезпечення і до отримання готового пакету документів. Ми розуміємо, що у Вас немає часу і бажання стояти під кабінетами. Чекаємо Вас на консультації.

Необхідний пакет документів, про який Ви могли не знати

Для реєстрації касового апарату Вам необхідно підготувати наступні документи.

Документи на приміщення:

 • Договір оренди / оригінал і копія /
 • Договір суборенди / оригінал і копія /
 • Акт прийому-передачі
 • Свідоцтво права власності; Договір купівлі-продажу; Дарча

Статутні документи на приміщення Підприємства або Підприємця:

 • Виписка ТОВ або фізичної особи підприємця (далі ФОП)
 • ІПН (идентификационный номер Директора или ФЛП)

Документи на касовий апарат:

 • Паспорт на апарат / оригінал і копія /
 • Чек на оплату апарату
 • Договір на технічне обслуговування РРО
 • Книга обліку розрахункових операцій КОРО
 • Книга чекових квитанцій

Вибрати, який документ у Вас є

Якщо у Вас об’єкт узятий в суборенду, тоді Ви готуєте весь ланцюжок договорів, починаючи від права власності (пункт 1) Всі документи потрібні тільки в копіях.
Якщо у Вас не суборенда, цей пункт Ви пропускаєте

Всі документи Ви надаєте в копіях, на кожній сторінці завіряєте печаткою і підписом. У деяких пунктах, де написано оригінал,- надаєте і оригінал

В офісі ТОВ «Документ Груп» наш співробітник оперативно підготує заяву, довіреність і всі інші папери, які необхідні для подачі

Чому ми?
Евгений Куринный
Евгений Куринный

Директора пивного бара

Не люблю бумажную волокиту, в чем помогла Коппания “Документ”. Зарегестрировали кассовый аппарат, кассовую книгу для моего пивного бара. Научили как вести кассовую дисциплину и уведомили о многих деталях делопроизводства, о которых я ранее не знал.

Елена Мухина
Елена Мухина

Уже не первый раз обращаюсь в данную фирму, и меня ни разу не подвели. Любой вопрос решается быстро, а главное, недорого. Советую всем своим знакомым!

Иван Андреев
Иван Андреев

Купил б/у кассовый аппарат, который отказались регистрировать в налоговой. Обратился в вашу компанию для поиска нового аппарата, но сотрудники быстро собрали необходимые документы и уже через 2 недели поставили ранее купленное оборудование на кассах. Вы превзошли все мои ожидания! Желаю дальнейших успехов и процветания вашей фирме!
Илья Соколов
Илья Соколов

Спасибо ребятам, которые очень быстро решили вопрос о постановке на учет наших кассовых аппаратов. Даже не знаю, сколько бы времени пришлось потратить в налоговой, если бы я решил все делать самостоятельно.
Скільки часу займає реєстрація касового апарату?

Зазвичай весь процес реєстрації, включаючи збір документів нашими фахівцями і запуск апарату, займає від 10 до 15 календарних днів.

Якщо основний напрямок торгівлі магазину - це підакцизні товари (пиво, горілка, цигарки), чи потрібно пробивати супутню продукцію, непідакцизну, на касовому апараті?

Якщо ви продаєте супутні товари від імені того ж суб'єкта підприємницької діяльності і за тією самою юридичною адресою, то будь-який товар необхідно проводити через касовий апарат.

Реєстрація касового апарату вашою фірмою відбувається законно?

Фахівці нашої компанії здійснюють постановку на облік пристроїв РРО тільки в податковій службі на законних підставах. Вся документація готується відповідно до Законів України.

Реєстрація касового апарату з командою dokyment.com.ua

Касовий апарат, реєстрація якого є обов'язковою в органах податкової служби, використовується для фіксування всіх операцій з продажу товарів або надання послуг, фіскальних операцій з купівлі та продажу іноземної валюти.

Весь процес реєстрації РРО має безліч нюансів. Наприклад, модель апарату, яка, згідно з державним реєстром, вважається застарілою або неприпустимою, не може використовуватися на підприємствах. Сучасні апарати є також засобом контролю оборотів підприємства і відправляють звітність до серверів податкової служби в онлайн-режимі, а тому повинні мати відповідне ПО.

Як правильно підібрати актуальний касовий апарат, без затримок і труднощів запустити його в роботу, знають фахівці нашої компанії. Довіривши цю задачу професіоналам, ви зможете обійти бюрократичну систему і в максимально короткі терміни запустити підприємство.

Реєстрація PPO: кому це потрібно?

Придбати касовий апарат необхідно практично всім підприємствам, задіяним в сфері торгівлі і надання послуг. Згідно ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій», реєстрація касового апарату обов'язкова для платників єдиного податку другої та третьої групи, а також юридичним підприємствам, які знаходяться на загальній системі оподаткування.

Етапи і терміни реєстрації касового апарату

 1. Після придбання касового апарату укладається договір з сервісним центром на обслуговування обладнання.
 2. Повний пакет документів на PPO і дозвільна документація на роботу підприємства передається в податкову службу для надання фіскального номера.
 3. Якщо у податкової служби немає претензій, то підприємець протягом 2 днів отримує дозвіл, після чого реєстрація PPO стає можливою.
 4. У вас буде 5 днів для переводу апарату в фіскальний режим і опломбування його в сервісній службі.
 5. З актами введення в експлуатацію та довідкою про опломбування знову потрібно з'явитися в податкову службу, де видається книга розрахункових операцій і фіксується в реєстрі касовий апарат.

Швидка і недорога реєстрація касових апаратів. Що входить в послугу?

Реєстрація касових апаратів нашою фірмою дозволить значно прискорити процес, позбавить вас від зайвих витрат часу і переживань. У наші послуги входять:

 • Допомога в підборі обладнання.
 • Збір і підготовка документації.
 • Представництво ваших інтересів в органах податкової служби.
 • Контроль запуску касового апарату і надання пакету документів про реєстрацію замовнику.

Фахівці нашої компанії можуть самостійно здійснити процес реєстрації без вашої участі. Вам залишиться лише чекати підтвердження про реєстрацію.