Дозвіл СЕС / Реєстрація потужності

Вартість послуги:
від 5000 грн
офіційний платіж:
відсутній
термін оформлення:
20 робочих днів
Допомагаємо отримати Дозвіл СЕС/ Реєстрація потужності
замовити послугу (044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
Як отримати дозвіл від санітарно-епідеміологічної служби?

дозвіл сес фото 1

Ваша діяльність пов’язана з продуктами харчування? Тоді Ви обов’язково повинні подбати про те, щоб Ваше приміщення відповідало санітарним нормам. Це поняття включає в себе:

 • технологічний процес (занос – винос страв, доставка і зберігання товарів);
 • освітлення;
 • каналізація;
 • вентиляція и т.д.

Щодо оформлення висновку СЕС, то в 2016 році Санітарна епідеміологічна служба була розформована. Постановою Кабінету Міністрів, органом з видачі нових дозволів була призначена Госпродпотребслужба.

дозвіл санепідемстанції фото 2

Кваліфікований штат юристів ТОВ “Документ Груп” проаналізував зміни законодавчих норм. Повідомляємо Вас про необхідність реєстрації потужності Вашого продовольчого об’єкту, як магазин, піцерія, ресторан, кафе, кав’ярню або інший вид об’єкта.

Що це означає? Дозвільним документом, яким раніше вважався “Висновок СЕС”, не оформлюється зараз. Якщо Ви відкриваєте новий об’єкт або раніше оформили дозвіл СЕС, Вам необхідно отримати номер реєстрації потужностей об’єкта (об’єкт роздрібної торгівлі продуктами, об’єкт громадського харчування, об’єкт виготовлення продовольчих товарів).

“Реєстрація потужностей операторів ринку” – це дозвіл, який раніше називався отриманням висновку СЕС. ТОВ “Документ Груп” подбає про документацію, яка повинна бути оформлена на Вашому об’єкті.

Необхідний пакет документів, про який Ви могли не знати

В офісі ТОВ «Документ Груп» наш співробітник оперативно готує заяву, довіреність і всі інші папери, які необхідні для подачі. Вам необхідно знати ідентифікаційний код або ЕДРПОУ підприємства, адресу об’єкту, електронну адресу та телефон контактної особи.

Чому ми?

Наша команда професіоналів завжди готова допомогти своїм клієнтам в скрутну хвилину. Обов’язково зверніться саме до нас, тому що ми гарантуємо:

Ольга Кутья
Ольга Кутья

начинающий предприниматель, владелец кофейни

Для открытия небольшой кофейни мне требовалось разрешение СЭС. Я совсем не жалею, что обратился за помощью именно в “Документ Групп”. В дальнейшем планирую сотрудничать только с этой компанией.

Виктория Черняховская
Виктория Черняховская

Я являюсь работником торговли с большим стажем, поэтому очень хорошо знаю обо всех проблемах, связанных с санэпидемстанцией, и временем, затрачиваемым на их решение. Такой быстроты работы и качества обслуживания я не ожидала. Спасибо большое за то, что избавили меня от очередей.

Ирина Бондар
Ирина Бондар

Соотношение цена-качество услуги меня очень порадовало. К тому же, я даже не ожидала такой скорости исполнения. Буду советовать услуги этой компании всем своим знакомым.

Який актуальний дозвіл на сьогоднішній день?

Реєстрація потужності об'єкту Держпродспоживслужба України вносить до всеукраїнського реєстру потужностей об'єктів. Дозвіл СЕС не видається зараз і не є актуальним дозволом для ведення діяльності роздрібної торгівлі або громадського харчування.

Що входить у вартість ваших послуг?

Крім робіт, зазначених в договорі, в пакет наших послуг входить консультація і кваліфікована підготовка всіх потрібних документів.

Якщо я збираюся перепрофілювати виробництво, чи потрібно мені знову оформлювяти дозвіл СЕС?

Все залежить від дати реєстрації дозволу Вашого виробництва. В даному випадку потрібен індивідуальний підхід до Вашого питання.

Скільки часу Вам потрібно, щоб отримати номер в реєстрі потужностей об'єктів?

Згідно з нормами законодавства, потрібно 21 календарний день на внесення Вашого об'єкту до реєстру.

Дозвіл СЕС в короткі терміни

Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом або хочете відкрити власне виробництво, то вам необхідно буде оформити кілька дозвільних документів. Дозвіл СЕС - один з них. Його суть полягає в тому, щоб ви змогли довести, що продукція, яка виготовляється вашою компанією, або надані послуги повністю відповідають всім нормам санітарного споживання.

Кому потрібен дозвіл СЕС?

Крім санітарних норм, такий документ обов'язково враховує відповідність вимогам і технічним параметрам вашого приміщення. Якість сировини, що використовується у виробництві, також відіграє важливу роль при оформленні дозволу СЕС.

Наша компанія пропонує свої послуги для тих, кому потрібно швидко отримати повний пакет документів, на підставі якого ви можете спокійно займатися своєю справою. Як правило, щоб отримати дозвіл від СЕС, до нас звертаються:

 • працівники сфери громадського харчування;
 • медичні співробітники;
 • реалізатори промислових товарів;
 • власники перукарень та салонів краси;
 • фармацевти;
 • та інші.

Отримання дозволу СЕС - досить тривалий процес, що вимагає багато зусиль і уваги. Багато з тих, хто вирішив самостійно пройти весь цей шлях, в кінцевому підсумку переконувався, що таку роботу краще доручити професіоналам.

Отримання дозволу СЕС - ми все зробимо за Вас

Якщо вам потрібен документ, що підтверджує якість вашої продукції, або ви хочете продавати вітчизняні або імпортні товари, але при цьому не знаєте, як отримати дозвіл СЕС, - ви обов'язково повинні відвідати наш сайт. Тут ви отримаєте всю попередню інформацію і зможете проконсультуватися зі справжніми фахівцями.

Що ми можемо зробити для вас?

 1. Посприяємо грамотному оформленню пакету документів, що подається в СЕС.
 2. Надамо професійну консультацію з усіх питань.
 3. Допоможемо оформити дозвіл СЕС на виробництво.
 4. Забезпечимо кваліфіковане представництво ваших інтересів на всіх рівнях підготовки документів.
 5. Допоможемо отримати дозвіл СЕС на торгівлю.

Перелік документів, порядок оформлення і узгодження досить часто змінюється, тому часто ви можете просто не знати певних нюансів законодавства. Ми володіємо всіма необхідними знаннями і постійно тримаємо руку на пульсі. Тому звертайтеся в нашу компанію - і ви дійсно заощадите не тільки свій час, але і гроші.