Відкрити заклад під ключ

Вибирайте об’єкт, який Вас цікавить:
записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Скільки коштує відкрити заклад під ключ і які послуги входять?

Відкрити заклад фото 1

ТОВ “Документ Груп” відкриває заклади “під ключ”, надаючи послуги за наступними напрямками як у комплексі, так і окремо. Основні з них:

  • супровід бухгалтерії (оптимізація витрат, згідно законодавчих можливостей, бухгалтерський облік, здача звітності, оплата і щодо податків, і багато іншого);
  • оформлення дозвільної документації (ліцензії, касовий апарат, СЕС, МНС, ін.);
  • монтаж і обслуговування пожежних і охоронних систем безпеки (всі види охорони, технічна підтримка інженерії та пожежної сигналізації);
  • будівельні роботи (ремонт, з урахуванням всіх пожежних та санітарних норм).

Звертаючись до нас, Ви отримуєте можливість співпрацювати з компанією, яка зацікавлена ​​всі процеси об’єднати і ввести об’єкт в роботу комплексно. Це дає можливість, заощадити матеріальні ресурси, час і вирішувати ряд організаційних питань в одному місці.

Надаючи багаторазові консультації, компанія “Документ Груп”, відповідає на найактуальніші питання Вашого візиту: Скільки коштує відкрити кафе? Скільки коштує відкрити магазин? Бюджет відкритя кав’ярні? У скільки обійдеться відкриття піцерії? Які інвестиції потрібні для відкриття ресторану з нуля? і т.п. Це та інформація, яка цікавить в першу чергу, що абсолютно справедливо і логічно.

Відкрити заклад під ключ фото 2

Назвати чітко суму можна після ознайомлення з Вашим приміщенням, адресою розташування, площею, плануванням, станом ремонту, наявністю ряду технічних норм. Також доречно зауважити, що ряду об’єктів необхідні ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та сигаретними виробами, а інших підприємців цікавить тільки ліцензія на пиво, а у когось взагалі немає необхідності в ліцензіях.

Різні об’єкти потребують різних вимог санітарних норм, що впливає на процес оформлення дозволу СЕС. Аналогічно, з декларацією відповідності матеріально-технічної бази, котра видається пожежними. Тут важливо, чи встановлена у Вас ​​пожежна сигналізація, чи відповідає приміщення протипожежним нормам і багато іншого.

Ви можете ознайомитися на сайті з вартістю і строками оформлення документації або з конкретною послугою, яка входить в комплексне відкриття закладу “під ключ”, на сторінках, присвячених індивідуально одному напрямку, в інших випадках – чекаємо Вас на консультації, де будемо складати комерційну пропозицію індивідуально за Вашими вимогами.

Чому ми?

На 80% успіх роботи закладів сфери обслуговування залежить від грамотного запуску об’єкту. Розвантаживши персонал закладу, і довіривши найскладніші завдання з підготовки проекту та ведення документації нашим фахівцям, ви будете впевнені в успішності свого бізнесу. З нами стає можливим вирішення найскладніших завдань. Чому? Тому що ми гарантуємо:

Евгений Евсеев
Евгений Евсеев

Живем в небольшом городке, где открыть успешный бизнес практически нереально. Ребята из компании быстро получили все необходимые разрешения, лицензии и другие документы, и теперь в наше кафе ездят с другой части города! Думаем открывать вторую точку. Обязательно обратимся сюда снова, ведь уже уверены в качестве услуг!

Василий Лукаш
Василий Лукаш

Выражаю огромную благодарность за помощь в открытии моего первого спорт-бара. Не мог и предположить, что удастся пройти это бесконечное количество кабинетов так быстро. Работаем уже почти полгода без каких-либо проблем.

Елена Терентьева
Елена Терентьева

Очень понравился ваш подход к работе с клиентами. Все объяснили очень доступно и грамотно, разложили по полочкам. Была приятно удивлена комплексным подходом к делу. Оказывались параллельно бесплатные консультации. Сэкономлено безумное количество времени и денег.

Що означає відкриття закладу «під ключ»?

Ви отримуєте абсолютно легально оформлений в потрібних структурах, зареєстрований і готовий до функціонування заклад. Це означає, що всі проблеми з документацією будуть двирішені нашими експертами, а ваші сили можуть бути спрямовані безпосередньо на роботу закладу.

Як швидко можна вирішити всі питання з документацією при відкритті ресторану?

Як показує практика, самостійне вирішення всіх «формальностей» перед запуском ресторану може затягнутися до 3 місяців і більше. Бюрократична недосконала система може нескінченно затягувати процес. Довіривши справу фахівцям, вдається скоротити терміни оформлення як мінімум удвічі.

Який формат закладу найбільш прибутковий?

Отримати відповідь на це питання неможливо без вивчення ринку і конкурентів. Саме тому рекомендується звернутися до нас ще на початкових етапах планування майбутньої концепції закладу. Часто абсурдні на перший погляд бізнес-ідеї виявляються найбільш прибутковими.

Які документи потрібно зібрати при відкритті бару?

Крім стандартних документів на право користування приміщенням та установчих документів юридичної особи, вам буде потрібен ряд дозвільних документів. Для роботи бару знадобиться план виробничого контролю, ліцензії на продаж тютюнових та алкогольних виробів, дозвіл від СЕС і пожежної служби.

Відкрити заклад "під ключ" в короткі терміни

Організація ресторанного бізнесу, відкриття магазину, бару чи іншого розважального закладу - це завдання, що вимагає знань законодавства, навичок ведення бізнесу. Розробкою концепції і вибором місця справа не обмежується. Підготовка всієї необхідної документації та її узгодження, розробка бізнес-плану, отримання ліцензій та дозволів - паперова тяганина може значно уповільнити процес відкриття об'єкта, а іноді і привести до фінансових втрат.

Фахівці нашої компанії здадуть ваш проект «під ключ», допоможуть оформити документи і поетапно доведуть його по стежці успіху від ідеї до запуску закладу.

Відкриття закладу «під ключ»: навіщо потрібна допомога професіоналів?

Процедура відкриття об'єктів сфери послуг та громадського харчування регулюється законодавством і вимагає певного регламенту. Але ще на етапі планування важливо не допустити помилок. Фахівці допоможуть не тільки слідувати актуальним і модним напрямками в бізнесі, а й правильно вивчити потреби цільової аудиторії, конкурентне середовище, а також потенціал проекту.

Це забезпечить швидке збільшення оборотів бюджету, що гарантує самоокупність в найкоротші терміни. Не варто забувати, що запуск громадського харчування або установи іншого формату повинен бути оформлений відповідно до законодавства країни.

Замовте реєстрацію підприємства «під ключ» у нас - і ви позбавите себе від пов'язаних з цим складнощів і затримок за часом.

Скорочуємо витрати, прискорюємо процедуру відкриття закладу

Якщо хочете якомога швидше здійснити мрію відкрити колоритне кафе, атмосферний нічний клуб, розкішний салон краси або інший заклад, звертайтеся до нас. Ми надамо професійну підтримку на всіх етапах:

  1. Допомога в розробці вдалої концепції закладу.
  2. Бізнес-планування і фінансова оцінка.
  3. Реєстрація закладу і юридична підтримка: отримання ліцензії на продаж тютюну та алкоголю, дозволу в пожежній службі, допомога в проходженні перевірок і т.д.
  4. Ведення документації та бухгалтерського обліку закладу.

Фахівці нашої компанії задіють весь свій досвід, щоб ваш проект виявився вигідним в довгостроковій перспективі.