Відкрити супермаркет

записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Відкрити супермаркет з ТОВ “Документ”

открыть супермаркет фото 1

Будь-якому підприємцю відомі проблеми, що виникають при відкритті свого магазину. Пошук місця, процес збору необхідних документів, найм персоналу, настройка всіх процесів діяльності може віднімати досить великий проміжок часу.

Якщо ви хочете уникнути хоча б частини цих проблем і відкрити супермаркет в мінімальний термін, має сенс звернутися до допомоги професіоналів компанії “Документ Груп”.

Ми надамо Вам весь спектр необхідних послуг для відкриття супермаркету і якісно проконсультуємо Вас з усіх виникаючих питань, про існування яких Ви ще не здогадуєтесь.

открыть супермаркет фото 2

Наші клієнти під час відкриття закладу стають частиною нашої корпоративної родини, так як, під час спільної роботи ми багато часу проводимо разом, забезпечуючи Вас підтримкою у багатьох напрямках!

ТОВ “Документ Груп” подбати про якісний ремонт, який буде зроблений згідно всіх вимог санітарних і пожежних ном, оформить всю юридичну документацію, встановить всі системи пожежної та охоронної сигналізації, підбере відповідну модель ведення бухгалтерії і підтримає знаннями і досвідом, який був зібраний за 5 років роботи.

На консультації Ви можете отримати корисну інформацію, яка буде актуальна на сьогоднішній день. Чекаємо Вас!

Александра Подкопаева
Александра Подкопаева

31 год, директор и владелец магазина

В принципе я никогда не обращалась к услугам сторонних компаний при открытии очередного магазина. Смешно сейчас говорить, но раньше мне казалось, что не стоит платить за то, чего можно достичь и своими усилиями. Однажды я приболела и собрать документы было некому поручить. Что мне оставалось? Пришлось по совету моей подруги обратиться в соответствующую службу. Что можно сказать? Я поражена. Все то, что занимало у меня месяцы, специалисты компании предоставили за две-три недели. СПАСИБО!!!

Александр Перепелкин
Александр Перепелкин

54 года, собственник сети мини-маркетов

Всегда занимался всеми вопросами, начиная от сбора документов и заканчивая персоналом самостоятельно. Раньше мне казалось, что лучше меня с этим никто не справится. Однажды случился жесткий цейтнот времени, я требовался одновременно в разных точках. Мой давний партнер порекомендовал DOKYMENT.COM как команду профессионалов, решающих подобные проблемы. Результат – все документы, необходимые для моего нового магазина, были собраны и предоставлены мне в два раза быстрее, а всем известно, насколько дорого время предпринимателя. Спасибо вам!

Олег Солодкий
Олег Солодкий

37 лет, частный предприниматель

Документы для открытия супер-маркета стали для меня камнем преткновения, никак не удавалось получить их в полном объеме. Нашел о вас информацию в интернете и, в результате, мой магазин нормально работает и развивается. Спасибо вашим юристам, они и вправду сняли с моих плеч не разрешимый до этого груз проблем.

Скільки площі вимагає середній супермаркет?

Питання вибору місця для майбутнього магазину накладає свою специфіку і на його майбутню площу. В принципі, для невеликого супермаркету в спальному районі буде досить близько 400-600 квадратних метрів. Якщо площі дозволяють, і потік покупців дуже високий, ви можете замахнутися і на більш масштабні приміщення, тут вже багато що залежить від вашого гаманця.

Скільки приблизно потрібно фінансових вливань для відкриття супермаркету, включаючи закупівлю товару?

Початковий капітал для відкриття власного супермаркету повинен складати приблизно від 1,5 млн. Грн. Сюди входять оренда приміщення на рік, закупівля необхідного обладнання та ремонт приміщення. Закупівля продуктів в відстрочку дозволяє не вкладати в неї серйозні кошти, тут все залежить від умов ваших постачальників.

Як відкрити супермаркет в найкоротші терміни

Торгівля продуктами харчування в усі часи вважалася прибутковим і «вічним» бізнесом, бо якщо людина зможе обійтися без нової машини або меблів, то без їжі прожити він точно не зможе. Якщо у вас є можливість відкрити свій бізнес, то магазин, що торгує продуктами харчування, може, при певних умовах, стати основою для вашого подальшого процвітання.

Документи для відкриття супермаркету в мінімальні терміни

Припустимо, ви зважилися і роздумуєте над питанням - з чого почати? Для початку від вас будуть потрібні наступні документи для відкриття супермаркету:

  • документ - свідоцтво права власності;
  • документація про купівлю-продаж приміщення;
  • оформлена дарча при отриманні приміщення у вигляді дарунка від третьої особи.

Якщо ви не розглядаєте покупку обраного приміщення, а берете його в оренду, збираються і подаються такі документи:

  • свідоцтво на право власності,
  • технічний паспорт приміщення, що орендується,
  • юридично оформлений договір оренди / суборенди,
  • свідоцтво прийому-передачі приміщення.

Обов'язкове ліцензування, яке необхідно щоб відкрити супермаркет

Алкогольна продукція нарівні з тютюновою підлягає обов'язковому ліцензуванню в нашій країні, тому будь-який супермаркет зобов'язаний мати відповідну ліцензію на даний тип торгівлі. Відсутність тільки торгової акцизної марки на продукції має на увазі величезні штрафи, а неправильно оформлена ліцензія на торгівлю алкоголем (від 2000 грн. В квартал) або тютюном (від 500 грн. На квартал) може привести і до закриття супермаркету.

Будь-який підприємець знає, наскільки вигідна і бистроокупаема подібна торгівля, тому варто довірити отримання офіційно завіреної ліцензії професіоналам з нашої компанії. Будь-які ваші труднощі і питання будуть вирішені безкоштовно і в мінімальний час, варто тільки зателефонувати за вказаним номером або замовити онлайн-консультацію з нашим фахівцем. Будьте впевнені, відкрити супер-маркет з нами просто!

Ми надаємо наступні послуги:

  1. Дозвіл на торгівлю (від тижня до двох), що включає в себе документацію на здійснення торгівлі та реєстрацію касового апарату.
  2. Ми оформляємо ліцензії для торгівлі тютюновою та алкогольною продукцією (від 2000 гривень на рік для тютюну і від 8000 гривень для алкоголю, при цьому можлива поквартальну оплата).
  3. Необхідні документи на діяльність в приміщенні (найтриваліша процедура, зазвичай займає до півтора місяців), що включають в себе також дозвіл від санепідемстанції.