Відкрити спорт-бар

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
Як відкрити спорт-бар швидко і врахувати всі деталі?

открыть спорт-бар фото 1

Кожна справа, в який вкладається час, душевне тепло, фантазія? завжди увінчується успіхом. І відкриваючи спорт-бар, є основні сфери, які потрібно налаштувати, щоб бізнес ідея реалізувалася в прибутковий проект.

ТОВ “Документ Груп” допоможе в бухгалтерському супроводі, оформленні дозвільних документів, за необхідності зробить ремонт, проведе Експертна оцінка Вашому об’єкту та багато іншого. Ми комплексно підходимо до кожного клієнта. У нас є ресурс для того, щоб відкрити Ваш спортивний бар “під ключ”.

открыть спорт-бар фото 2

Відповідно, для відкриття спорт бару, необхідний бізнес-план, оригінальна концепція, наявність повного пакету дозвільних документів відповідних державних органів. З огляду на, що будь-який спорт бар передбачає продаж алкогольних напоїв, ми допоможемо оформити ліцензію на алкоголь, що часто буває дуже складно, довго і нервнозатратно для підприємця і взагалі, адекватної людини.

Компанія “Документ Груп” зацікавлена ​​в тому, щоб Ви залишилися задоволені якістю послуг, і повернулися знову до нас, відкриваючи наступне заклад. Чекаємо Вас на консультації.

чому ми?

Тому що, ми гарантуємо отримання дозвільних документів, необхідних для відкриття спорт бару. В іншому випадку, оплата послуг повертається Замовнику. З нами вигідно, приємно, безпечно співпрацювати, тому що:

Ирина Таруненко
Ирина Таруненко

Люблю работать с профессионалами своего дела. Спасибо. Все рассказали, всегда были на связи. Получила все разрешительные документы строго в оговоренные сроки. Рекомендую!

Дмитрий Карасевич
Дмитрий Карасевич

Я сам юрист, и в принципе знаю все тонкости открытия пабов, ресторанов. Начинал оформлять все разрешения сам, но на этапе получения лицензии на продажу алкоголя понял, что самому мне не под силу. А ребята справились с этим на раз, два. Круто, что можно у вас заказывать услуги и по отдельности. Спасибо за качественную профессиональную работу!

Игорь Парфенов
Игорь Парфенов

Хочу сказать огромное спасибо. Без вас, я бы еще, наверное, стоял в очереди на получение только первого разрешение. Моментально быстро, качественно, с высочайшим сервисом обслуживания. Следующий свой бизнес буду оформлять только с вами!

Анна Голушко
Анна Голушко

Мой муж просто обожает футбол, и нашей мечтой было открытие спорт бара. Если честно, то получилось у нас не с первого раза, так государственные органы вечно тормозили процесс получение необходимых бумаг. Но когда мы обратились к профессионалам, я не знаю, как они колдовали, но сделали нам все необходимое. Теперь наша мечта осуществилась. Спасибо вам!

Якщо в моєму спорт барі продаватиметься тільки пиво, ліцензія на алкоголь обійдеться мені дешевше? Адже пиво - це слабоалкогольний напій.

На жаль, ні, не обійдеться дешевше. Нещодавно був введений закон, який прирівнює пиво до алкогольних напоїв. І, відповідно, продаж таких слабоалкогольних напоїв, як пиво, сидр, вимагає повноцінної ліцензії на торгівлю алкоголем.

Скільки часу необхідно для оформлення всіх дозволів і ліцензій для відкриття пивного бару в Києві?

Процес отримання всіх дозвільних документів досить багатогранний і довгий, часто залежить від індивідуальних особливостей. Так як ми вже не перший рік займаємося цим видом діяльності, і знаємо всі підводні камені, з нами цей термін значно скорочується. Але в середньому, процес займе від двох місяців.

Чи потрібна якийсь дозвіл на трансляцію телевізійних каналів, в першу чергу футбольних?

За законодавством України для публічного транслювання будь-якого каналу, передачі, спортивної гри необхідний відповідний дозвіл. Вартість отримання ліцензії на публічне транслювання ТВ невелика щодо штрафів за відсутність дозволу.

Відкрити спорт-бар швидко і просто

Сьогодні спорт бари являють собою бізнес, який вимагає мінімум вкладень, що дає максимум прибутку. Як правило, такі заклади, які не пропонують меню страв, а обмежуються барною картою, легкими закусками, на основі заготовок. Тому можна заощадить на кухонному обладнанні. Щоб законно відкрити спорт бар, необхідно більше уваги приділити правильному оформленню ліцензій, державних дозволів, які гарантують успіх бізнесу.

Щоб відкрити спорт бар обов'язкова наявність наступних документів:

  • дозвіл на торгівлю закусками, снеками, включаючи реєстрацію касового апарату;
  • ліцензія для роздрібної торгівлі алкогольними напоями (варто пам'ятати, що пиво також є алкогольним напоєм, його реалізація вимагає відповідного дозволу);
  • пакет дозволів для діяльності в приміщенні бізнесу (висновок на діяльність СЕС);
  • ліцензія для публічної трансляції ТВ.
Ліцензія, дозвіл вимагає певного пакету документів, на основі якого приймаються державними органами висновку щодо видачі ліцензії. Наша компанія займається підготовкою відповідних документів, що гарантує успішність отримання дозволу. Ми надає послуги в комплексі, окремо.

Як законно відкрити спорт бар в максимально стислі терміни?

Відповідь на це питання однозначна - віддати процес отримання ліцензій в руки компетентних людей, нашої досвідченої команди. Кожен співробітник знає, як відкрити спорт бар в нашій країні, він напам'ять знає перелік всіх необхідних документів та дозвільних документів, тому що робив це не раз. Юристи, що працюють у нас, систематично відстежують зміни в законодавчій базі України. Співпрацюючи з нами, Ви в максимально стислі терміни зможете відкрити спорт бар своєї мрії, заощадити Ваш особистий час, нервову систему. За чесну вартість всі турботи про отримання дозвільних документів ми беремо на свої плечі.