Відкрити салон краси

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
Як відкрити салон краси і отримувати прибуток в найкоротші терміни?

відкрити салон краси фото 1

Протягом багатьох десятиліть простежується тенденція, що наочно демонструє, що краса і доглянутість – ключ до успіху. І багато прикладів життя успішних людей цьому підтвердження. Саме з цієї причини бізнес в індустрії краси настільки популярний і прибутковий в усі часи. Якщо ви прагнете зробити цей світ красивіше і доглянутыше, але не володієте інформацією, як відкрити салон краси в Україні, тоді вам необхідно мати чітке уявлення, з чого ж варто починати свій шлях до успіху.

Звернувшись в компанію «Документ Груп», Ваша мрія про власний бізнес легко втілиться в реальність. Зателефонувавши до нас, Ви завжди отримаєте попередню консультацію про те, як відкрити салон краси, що охоплює головні сфери діяльності бізнесу.

відкрити салон краси фото 2

Для того, що б салон краси був успішним проектом і клієнт повертався до Вас знову і знову, найголовніше, про що необхідно подбати – це чистота і гігієна. Це дуже важливо!

Як відповідати санітарним і пожежним нормам в приміщенні, стерилізувати обладнання, як і на предмет чого контролювати свій персонал, яку систему оподаткування вибрати, де знайти відповідальну непитущу бригаду будівельників для проведення ремонту, з ким співпрацювати з охорони і багато іншого, ТОВ “Документ Груп” Вам підкаже і допоможе при співробітництві.

Чекаэм Вас на консультації!

Чому ми?

Чому варто вибирати компанію “Документ Груп” для того, щоб відкрити салон краси?

Маргарита Марченко
Маргарита Марченко

29 лет, владелица салона красоты

Я творческий человек и вся эта бумажная волокита с разрешительными документами не для меня. Открывая свой салон, я изначально искала партнеров, которые за доступную цену смогут качественно и профессионально решить вопрос с необходимым пакетом документов. Друзья посоветовали компанию www.dokyment.com.ua. Я позвонила, получила профессиональную консультацию в телефонном режиме, на все мои вопросы ответили и мы начали сотрудничество. Я очень довольна и теперь советую компанию всем своим знакомым.

Ангелика Зарницкая
Ангелика Зарницкая

43 года, руководитель сети салонов красоты

Я в салонном бизнесе достаточно давно. Мною открыт уже не один салон. Из личного опыта знаю, сколько времени и усилий нужно, чтобы правильно оформить весь пакет разрешительных документов. Учитывая частые изменения в законодательстве на самостоятельное отслеживание всех этих нововведений совсем нет времени. Я уже давно работаю с компанией www.dokyment.com.ua. Для меня важны такие качества, как оперативность, профессионализм и приемлемая цена. Все это я получаю в www.dokyment.com.ua. За это их ценю и являюсь их постоянным клиентом. Вместе мы открыли уже не один салон в разных городах Украины.

Светлана Абрагимова
Светлана Абрагимова

25 лет, директор салона красоты

Я еще с детства знала, чем я буду заниматься в будущем. Мне всегда нравилось видеть счастливые лица клиентов после их преображения. Я училась, практиковала, работала в других салонах. И в один прекрасный момент я поняла, что пора начинать свою самостоятельную деятельность. Профессионального опыта достаточно, клиентская база также есть своя наработанная, единственное, меня пугало, что я совсем не разбираюсь в юридической стороне вопроса. Какие документы нужны, чтобы открыть салона красоты в Киеве, каким образом их правильно оформить. Но мне посчастливилось познакомиться с ребятами с www.dokyment.com.ua. Они взяли на себя все хлопоты с юридической стороной вопроса. Я, не теряя времени, занималась подбором персонала и закупкой оборудования. Я была приятно удивлена оперативностью оформления всего пакета документов и качеством выполненных работ. Всем рекомендую!

Де краще відкривати салон в спальному районі або в торговому центрі?

В обох випадках у вас будуть клієнти. Перед відкриттям потрібно вивчити район, в якому ви плануєте відкрити свій бізнес. Чи є поблизу конкуренти, які послуги надаю вони, наскільки густонаселений район, хто основний жителі - пенсіонери, молодь, бізнес-еліта. Це Вам допоможе спочатку сформувати перелік послуг, що надаються, а також цінову політику орієнтуючись на портрет своєї цільової аудиторії.

Як скоро окупаються витрати на відкриття салону краси?

Потрібно розуміти закономірність, ніж масштабніше салон краси, тим більше необхідно інвестицій у його відкриття і тим триваліший процес окупності. Прийнято вважати, що чистий прибуток в розмірі двадцяти відсотків від обороту свідчить про успішність салонного бізнесу. На швидкість окупності ваших інвестицій також впливає клас салону - економ, бізнес, престиж, еліт. В середньому для окупності салону необхідно від півтора до п'яти років.

Як відкрити свій салон краси?

Ключовими моментами при втіленні в життя заповітної мрії - відкрити салон краси в будь-якому регіоні України є:

  1. Пошук приміщення - його покупка або оренда. Варто звертати увагу на район розташування, ключові місця великого скупчення та хорошої прохідності людей, наприклад торгово-розважальний центр або бізнес-центр, навчальний заклад знаходяться поблизу.
  2. Розробка загальної концепції діяльності вашого закладу. А саме - образ клієнта, цінова політика, перелік послуг, які ви плануєте надавати.
  3. Перелік необхідного професійного обладнання та підбір персоналу.
Всі ці моменти дуже важливі і значущі. Першочерговим етапом реалізації вашого проекту завжди має бути оформлення документів для салону краси.

Які потрібні документи для відкриття салону краси?

До основного пакету необхідних документів відносяться:

  1. Дозвільні документи на надання послуг. Термін оформлення всього пакету документів до 10 робочих днів.
  2. Дозвільні документи на діяльність в приміщенні. Термін оформлення документації до півтора місяця.

Тому відповідаючи на питання: «Що потрібно, щоб відкрити салон краси?». Документів необхідно значно менше, ніж в європейській країні, але все ж доведеться витратити на дану процедуру чимало часу і нервів.

Відкрити салон краси в Києві відповідно до законодавства

Якщо ви задаєте собі питання «Як відкрити салон краси в Україні?», Ми впевнено відповімо: «Просто і швидко, якщо звернутися до справжніх професіоналів». Ми допоможемо вам оформити документи для салону краси в найкоротші терміни. Незважаючи на те, що список документів, які вам знадобляться, досить великий. Для того, щоб процедура пройшла швидше необхідно заздалегідь приготувати всю інформацію про ваше майбутнє закладі. Бажаємо вам успішного і прибуткового втілення в життя вашого бізнес-проекту. Dokyment.com.ua завжди готові допомогти вам оперативно і професійно оформити документи для відкриття салону краси.