Відкрити ресторан

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Як відкрити ресторан з нуля?

открыть ресторан фото 1

Відкрити ресторан мріють багато, так як ідея приваблива і прибуткова.

Щоб не попастися в пастку по не знанню або в стадії афекту, хочемо Вас попередити про те, що якщо Ви не готові жити на цю ідею, працювати на знос, відчувати, що Ваша команда друга сім’я, а майбутній ресторан – рідний дім, – кидайте цю затію і почекайте Вашу ідею.

При цьому, якщо всередині Ви чітко вірите, що зможете впоратися з цією надзавданням, команда професіоналів ТОВ “Документ” готова підтримати Вас, маючи досвід у відкритті закладів під назвою ресторан.

открыть ресторан фото 2

Що ж, для соответсвия назвою “ресторан” необхідно виконати не просту роботу. Для успішної реалізації проекту необхідно:

 • Визначити філософію закладу і знайти душу даного проекту.
 • Опрацювати модель супроводу бухгалтерії.
 • Налаштувати програмне забезпечення для контролю продукції, персоналу.
 • Підготувати приміщення на відповідність санітраним і пожежним нормам.
 • Оформити весь пакет юридичних дозволів.
 • Зробити ремонт.
 • Підібрати персонал і багато іншого.

ТОВ “Документ Групп” готова до роботи позаурочний, під Вашу дату відкриття. Ми налаштовані на результат. Там де можна поспішити, обов’язково підкажемо. Де потрібен час для процесу, який не може бути швидким – попередимо.

Одним словом, чекаємо Вас на консультації. Приходьте, будемо знайомитися і шукати вихід для Вас індивідуально.

чому ми?

ТОВ “Документ Груп” тривалий час займається супроводом клієнтів з питань оформлення всього спектра документів для відкриття ресторану.
Ми працюємо оперативно і ефективно. Звернувшись до нас, ви переконаєтеся, що у нас:

Екатерина Скрипченко
Екатерина Скрипченко

Директор Ресторана

Меня зовут Катя, я один из создателей “OMLET cafe”, открыли с “ДОКУМЕНТ”ом не один объект, очень довольна сотрудничеством. Грамотно, быстро, широкий спектр услуг, всегда хорошее настроение после встреч.Спасибо Вам большое !!!

Карина Бойко
Карина Бойко

Все документы подготовили быстро. Все время поддерживали связь в телефонном режиме. Сотрудники вели себя тактично. Так что никаких претензий нет, одни благодарности.

Никита Семенчук
Никита Семенчук

Искал в интернете список необходимых для открытия ресторана документов. И случайно наткнулся на ваш сайт. Просмотрел услуги, сразу скажу, что особенно «подкупила» гарантия возврата средств в случае невыполнения компанией своих обязанностей. Теперь, когда долгий этап подготовки к открытию уже позади, могу точно сказать, что без вас я бы не справился.

Марина Мельник
Марина Мельник

Когда мы с мужем решили открыть ресторан в центре столицы, то и подумать не могли, что это такая головная боль. Требовалось подготовить огромное количество документов, актов, разрешений. Знакомые порекомендовали обратиться к вам, и мы ни на секунду об этом не пожалели. Огромное спасибо за должное внимание, неоднократно обращались к вам за консультациями, и всегда получали вежливый и детальный ответ.

Чи змінюються норми СЕС залежно від типу закладу? Які документи необхідно подати СЕС для відкриття ресторану?

Норми санітарної епідеміологічної станції залежать від того, яку продукцію ви збираєтеся надавати. Основні документи:

 • заяву за вказаною зразком;
 • копія договору оренди приміщення;
 • копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності;
 • гігієнічні висновки про наданої продукції;
 • документи, що підтверджують проходження медогляду працівниками у відповідність з діючими санітарними нормамии.

В які організації необхідно в обов'язковому порядку звернутися для отримання дозвільних документів?

Дозволи виходять у органів санітарно-епідеміологічного нагляду і в пожежній інспекції. Наші фахівці безпосередньо зв'язуються з цими організаціями і домовляються про необхідний пакет документів.

Куди звертатися для реєстрації касового апарату в ресторані?

До податкової інспекції, де і існує відділ по реєстрації касових апаратів. Для цього заповнюється спеціальну заяву і надається вся документація на технічне оснащення. Наша компанія займається вирішенням цього питання. Для отримання більш докладної інформації зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону.

Відкрити ресторан в Києві: складності та їх вирішення

Відкрити ресторан в Києві або іншому регіоні означає підготувати грандіозна подія, що вимагає великих зусиль. Це пов'язано з необхідністю підготовки значної кількості документації, отримання дозволів та складності в організації самого процесу роботи підприємства. Якщо ви прийняли таке рішення, тоді вам не обійтися без кваліфікованої допомоги професіоналів, які компетентні в цьому питанні. Співробітники нашої компанії надають повноцінне правовий супровід, що дозволяє в стислі терміни отримати весь пакет необхідної документації. Саме з нами ви зможете відкрити ресторан з дотриманням всіх законних вимог.

Як відкрити ресторан максимально швидко і просто

Співпраця з нашою компанією завжди починається з укладення договору, який є вашою гарантією того, що ми виконаємо всі покладені на нас обов'язки. Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-якого питання, швидко знаходимо рішення скрутних і неприємних ситуацій. Переваги співпраці з нами:

 • висока ефективність і швидкість роботи;
 • професіоналізм і точність;
 • грандіозний практичний досвід наших працівників;
 • доступна і обгрунтована вартість наших послуг.

Відкриваємо ресторан в Києві, з огляду на всі юридичні тонкощі

Список документів, які вам знадобляться, досить великий. Для їх отримання необхідно заздалегідь готувати всі відомості і дані про ваше майбутнє закладі. Ми знаємо, як відкрити ресторан, і при цьому завчасно убезпечити вас від юридичних труднощів в майбутньому. Ми не втратимо жодної деталі, а ви зможете займатися іншими організаційними завданнями, не відволікаючись і не нервуючи. Документи, необхідні для відкриття ресторану Існує кілька основних документів, без яких важко уявити відкриття закладу громадського харчування:

 • реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності;
 • оформлення ліцензії на продаж алкогольної продукції
 • реєстрація касового апарату;
 • дозвіл від МНС;
 • сертифікати відповідності та якості;
 • дозвіл на вивіску і рекламну конструкцію і т.д.
Ми підготуємо всі документи для відкриття ресторану і оформимо їх належним чином. Відповідаючи на питання, що потрібно, щоб відкрити ресторан, ми настійно рекомендуємо звернутися саме до нас. Адже досвід і знання наших фахівців - це гарантія відмінного результату.