Відкрити продуктовий магазин

Записатись на консультацію
(044) 390 31 95,(067) 011 92 00
Чи вигідно відкривати продуктовий магазин?

открыть продуктовый магазин фото 1

Їжі багато не буває, і з цим не посперечаєшся. Абсолютно в кожній місцевості магазини з продовольчими товарами будуть популярні, так як щодня люди здобувають різні товари. І якщо Ви вирішили відкрити бізнес цього напрямку, то повинні знати про всі тонкощі даної діяльності. Повірте, немає нічого складного, коли Ви маєте досвід і розуміння всього робочого процесу.

ТОВ “Документ Груп” відповідально підійде до питання супроводу Вашої ідеї. Ми допоможемо оптимізувати Ваш час, розплануємо витрати грамотно і, згідно действуещего законодавства, проконсультуємо про всіх аспектах, необхідних для реалізації ідеї на етапі відкриття.

открыть продуктовый магазин фото 2

Команда молодих відповідальних співробітників допоможе знайти Вашу модель бухгалтерського обліку, налаштувати всі складські програми з обліку і контролю продукції, оформить всі необхідні дозволи та ліцензії, представляючи Ваші інтереси в держ органах. Одним словом, позбавимо Вас жахливих черг, складних заявок і зовсім неоптимистичного настрою співробітників державних інстанцій. За необхідності підключимо охорону і пожежну сигналізацію, налаштуємо касовий апарат, зробимо ремонт, згідно з усіма вимогами пожежних і санітарних норм. І на протязі Вашої діяльності можемо супроводжувати Вас по всім документальним поточних питань.

Чекаємо Вас на консультації.

Олег Лысенко
Олег Лысенко

владелец магазина, бизнесмен

Теперь я знаю, что оформлять разрешительные документы можно быстро и качественно, а все благодаря Компании “Документ”. Теперь я могу заниматься более важными вопросами, которые постоянно возникают в моем магазине, но больше не вникать в оформление документов. Спасибо, что позволили мне отдать Вам часть своих обязанностей. Можно с уверенностью сказать, что я постоянный клиент.

Денис Холопов
Денис Холопов

30 лет, предприниматель

Совсем недавно я торговом бизнесе, поэтому вопросов, когда я обратился в www.dokyment.com.ua было не мало. Но специалисты, с терпением меня выслушали и, как настоящие профессионалы, ответили и разъяснили мне все нюансы. Далее они оформили все необходимые документы, качество которых было выше всяких похвал. Сегодня я уже владелец своего продуктового магазина, который приносит неплохую прибыль. Теперь буду обращаться к вам за помощью регулярно.

Виктория Лагутина
Виктория Лагутина

47 лет, бизнес-леди

У меня несколько предприятий в торговой сфере, работаю очень давно и знаю все тонкости, но проблемы с документами возникали всегда, пока не обратилась в компанию www.dokyment.com.ua, где сделали все идеально. И теперь, когда мои предприятия посещают контролирующие органы у них никаких вопросов не возникает. Очень рада, что обратилась именно к вам.

Екатерина Степанова
Екатерина Степанова

33 года, частный предприниматель

Компания www.dokyment.com.ua помогла оформить мне все документы, пока я занималась другими вопросами, которые не касались юридического аспекта. Это позволило открыть мне свое первое предприятие в очень короткие сроки. Сейчас задумываюсь о своей сети, и точно снова обращусь в данную компанию.

Яка мінімальна площа приміщення повинна бути для продуктового магазину?

Все залежить від потоку покупців, але мінімально приміщення повинно бути не менше 20 кв. метрів, якщо в магазині буде продаж алкогольних напоїв. Але також ви повинні розуміти, що з усієї площі тільки 70% у вас буде займати торговий зал, інші 30% підуть на склади, приміщення для співробітників і т.д.

Яка структура в Україні займається видачею ліцензії на торгівлю алкогольною і тютюновою продукцією?

(Департамент САТ ДПА України називався раніше) ГУ ДФС - це єдиний орган, який займається видачею таких ліцензій. Наша компанія, в свою чергу, вам гарантує, що оформить легітимний документ.

Мій знайомий володіє торговим підприємством, площа якого становить понад 50 кв. метрів. Яку мінімальну частину я можу орендувати для того, щоб здійснювати продаж алкоголю?

У законодавстві зазначено, що площа, на якій буде продаватися алкоголь, повинна становити не менше 20 кв. метрів. Це дозволить вам без проблем отримати ліцензію. Про решту тонкощах ви можете в будь-який час запитати у наших юристів.

Як відкрити свій перший продуктовий магазин?

Якщо ви хочете почати бізнес з відкриття магазина, то одним з найбільш прибуткових напрямків, будуть продуктові магазини. Але як відкрити магазин продуктів, насправді, мало хто знає. Перед тим, як начитати процес, ви повинні визначитися з приміщенням, назвою, продукцією і звичайно ж, зібрати весь пакет документів. Ну і звичайно ж у вас повинен бути початковий капітал, тому що, як ви розумієте, перед тим як отримувати прибуток, треба значно вкластися. А якщо ваше фінансове становище дозволяє, то ви можете відкрити не продуктовий магазин, а супермаркет. Так як, багато фахівців стверджують, що саме за ними майбутнє, але поки воно не настало, то і маленькі продуктові магазини користуються великим попитом.

Відкрити продуктовий магазин швидко

Якщо ви не хочете затягувати процес відкриття магазину, то послуги нашої компанії вам точно знадобляться. До нас щодня звертаються ділові клієнти, які цінують свій час, і для яких важлива якість оформлених документів. А на підтвердження нашої роботи ви можете прочитати величезну кількість відгуків від клієнтів, які, як і ви, колись збиралися відкрити продуктовий магазин, а зараз він приносить їм непоганий прибуток. Звертаючись до нас, ви в першу чергу потрапляєте на професіонала, який відразу ж проконсультує вас. Якщо ви вирішите скористатися послугами нашої фірми, перед тим як відкрити продовольчий магазин, то ми укладемо договір і будемо тримати вас в курсі всіх законодавчих документів. Крім цього, ми гарантуємо вам мобільність, якість і надамо всі необхідні послуги на вищому рівні.

Необхідні документи для відкриття магазину продуктів

Далі ви зможете ознайомитися зі списком, необхідних документів для відкриття магазину продуктів:

  • Документи, що підтверджують реєстрацію приватного підприємства.
  • Договір оренди, купівлі-продажу.
  • Договір про внесення до торговельного реєстру.
  • Дозволи від СЕС і ГСЧС.
  • Дозвіл на рекламні вивіски.
  • Реєстрація торгового обладнання.
  • Свідоцтво про контроль вимірювальних приладів.
  • Індивідуальні медкнижки для співробітників.
  • Дозволи на продаж алкогольних і тютюнових виробів.
  • Сертифікати, які підтверджують якість продукції.
Природно, це не всі документи для відкриття продуктового магазину, але з допомогою нашої компанії, зібрати весь пакет буде набагато простіше і швидше. Все ще сумніваєтеся у відкритті свого магазину? Дійте, адже з нашою допомогою за лічені миті у вас буде свій прибутковий бізнес.