Відкрити пивний бар

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
Думаєте “як відкрити пивний бар”?

открыть пивной бар фото 1

Якщо Ви вирішили відкрити пивний бар, і не знаєте з чого почати оформлення дозвільної документації, Ви потрапили до команди професіоналів.

ТОВ “Документ” не тільки проконсультують Вас з питань бухгалтерського супроводу, необхідної юридичної документації, а й зможуть якісно зробити ремонт в приміщенні, провести системи охоронної та пожежної сигналізації, підібрати програмне забезпечення для складу продукції, провести експертну оцінку відповідності приміщення санітарним нормам, поділитися переліком надійних постачальників і багато іншого.

открыть пивной бар фото 2

Щоб пивний бар був успішним бізнесом, необхідно подбати про місце, яке грамотно прорекламувати, і звичайно ж, створити атмосферу, яка сподобається Вашому потенційному відвідувачеві.

Заклади, які мають своїм колоритом, незвичними родзинками, “пасточки” для клієнта не залишаються без уваги, і дуже швидко завойовують інтерес любителів пива.

Компанія “Документ Груп” за 5 років роботи зібрала ряд основних принципів успішного закладу. Приходьте на консультацію, будемо шукати особливості, які саме Ви реалізуєте краще всіх.

Чому ми?

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте повний пакет документів за короткий період часу, тому що ми:

Евгений Куринный
Евгений Куринный

Директора пивного бара

Не люблю бумажную волокиту, в чем помогла Коппания “Документ”. Зарегестрировали кассовый аппарат, кассовую книгу для моего пивного бара. Научили как вести кассовую дисциплину и уведомили о многих деталях делопроизводства, о которых я ранее не знал.

Юлия Балдина
Юлия Балдина

Отныне эта компания находится в моем постоянном списке надежных партнеров. Быстрота, качество, профессионализм – основные черты, отличающие ее метод работы. Уже посоветовала ее услуги парочке своих хороших знакомых.

Михаил Кайдаш
Михаил Кайдаш

С момента обращения в эту компанию прошло совсем мало времени, но документы, необходимые мне для работы, уже оперативно собраны. Я очень благодарен ее сотрудникам за скорость исполнения и профессиональный подход к делу.

Эмма Бородько
Эмма Бородько

Мы обратились в компанию по совету наших знакомых. В итоге нашего сотрудничества могу отметить работу ее сотрудников только с положительной стороны. Очень хотелось бы, чтобы стиль ее деятельности не изменялся долгие годы.

Чи потрібна ліцензія на продаж тютюну для пивного пабу?

Все закономірно - якщо ви збираєтеся торгувати сигаретами або плануєте надавати відвідувачам кальян - звичайно, потрібна.

Багато документів оперують тезою «пивна точка». Що саме він має на увазі?

Це загальне поняття, яке включає в себе місця, де відбувається реалізація пива в роздріб: ларьок, магазин, паб, бар, ресторан пива.

Це загальне поняття, яке включає в себе місця, де відбувається реалізація пива в роздріб: ларьок, магазин, паб, бар, ресторан пива.

Це загальне поняття, яке включає в себе місця, де відбувається реалізація пива в роздріб: ларьок, магазин, паб, бар, ресторан пива.

Це загальне поняття, яке включає в себе місця, де відбувається реалізація пива в роздріб: ларьок, магазин, паб, бар, ресторан пива.

Найбільш часто для досягнення цієї мети підприємці діють за такою схемою: розробка бізнес-плану, накопичення стартового капіталу, аналіз можливих ризиків, реєстрація підприємництва, пошук приміщення, збір необхідної документації, в тому числі - дозвільного типу. Наша компанія спеціалізується на допомозі в оформленні такої документації.

Відкрити пивний бар з dokyment.com.ua

Саме чоловічу частину населення привертає ячмінний пінний напій, тому відкриття спеціального питного закладу обіцяє чималий прибуток його власникові. Питання, що ж потрібно, щоб відкрити пивний бар, цікавить наших клієнтів, які вирішують відкрити свій бізнес. Наша компанія пропонує не тільки консультаційні послуги з цього приводу, але і дієву практичну підтримку при оформленні дозвільної документації.

Як відкрити пивний бар підприємцю?

При наявності великого бажання, певної суми грошей, а також грамотно розробленого бізнес-плану сам процес відкриття цього закладу не займає багато часу. Пивний бар відкрити швидко і без особливих зусиль дозволяють грамотного оформлення документи, що передбачають:

  • ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями;
  • узгодження проекту з СЕС;
  • дозвіл на діяльність з боку пожежного нагляду, державної експертизи та деяких інших організацій.
Насправді, найчастіше проблема для власника полягає не в тому, як пивний бар відкрити, а наскільки швидко вдасться зібрати всі потрібні документи. У цьому випадку бажано звернутися за допомогою до фахівців, добре володіє ситуацією і володіє належним рівнем знань в сучасній документації.

Відкрити пивний бар з нашою допомогою - простіше простого

Наша компанія має все необхідне для того, щоб максимально спростити вашу задачу, пов'язану з документами. Питання, як відкрити бар, маючи при собі якісно підготовлені нами паперу, більше не буде цікавити вас. Укладаючи договір з вами, ми зобов'язуємося правильно, вчасно і кваліфіковано зібрати все необхідне для вашої роботи. Всю інформацію про нашу роботу можна отримати на сайті dokument.com.ua. Пам'ятайте, що з кожним днем ​​число ваших конкурентів тільки збільшується, тому швидко оформлені документи є запорукою вашого благополуччя.