Відкрити піцерію

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Як відкрити піцерію і не закритися в перші півроку?

открыть пиццерию фото 1

При відкритті кожного закладу потребує свій почерк. Це стосується рецептури страв, особливості дизайну приміщення, підібраного персоналу саме для Вашого закладу і багатьох інших аспектів, які спільно роблять Ваш проект успішним і прибутковим.

Щоб відкрити піцерію і не закритися в перші півроку, Вам необхідний надійний тил. Джерело знань і досвіду, який в перший час допоможе оформити всі необхідні дозволи як для торгівлі, так і на приміщення, зробить ремонт, знайде бухгалтера, підбере програму обліку продукції і просто підтримає добрим словом.

открыть пиццерию фото 2

Якщо ви дійсно вирішили відкрити піцерію, ТОВ “Документ Груп” допоможе з усіма організаційними питаннями бухгалтерії, юридичних документів, ремонтних робіт, проведення систем охорони і пожежної сигналізації і т.д.

Ми зацікавлені допомогти Вам налаштувати Ваш бізнес, таким чином, щоб Ви залишилися не тільки задоволені спілкуванням, а й знали, що у Вас все відповідає необхідним законодавчим нормам.

Чекаємо Вас на консультації.

чому ми?

Складно не погодитися з тим, що співпраця з істинними професіоналами завжди призводить до більш ефективного результату. Переконатися в цьому Ви зможете самостійно, звернувшись в нашу компанію. Ми звикли доводити начатоедело до кінця, тому робимо висновок з Вами офіційний контракт, перш ніж приступити до безпосередньої роботи.

Алексей Любченко
Алексей Любченко

Директор Пиццерии

При открытии первого заведения, когда увидел сколько документов нужно подготовить, пришел в полнейший ужас. Решил, что нужно обратиться за помощью к квалифицированным специалистам. Нашел Вас, и вздохнул с облегчением. Все документы и разрешения были получены практически без моего участия. Только изредка звонили за уточнением каких-либо нюансов или по поводу внутренней документации и необходимой информацией. Порадовала и стоимость услуг, вполне доступная, тем более учитывая то огромное количество документов, которые были оформлены. До сих пор иногда созваниваюсь с Вами, чтобы проконсультироваться.

Наталья Иванец
Наталья Иванец

Сын несколько раз пытался открыть свое дело, и каждый раз это заканчивалось неудачей. Наконец, ему пришла идея о пиццерии. Его друг посоветовал ему обратиться в специализированную компанию, которая будет сопровождать документальное оформление. Так мы вас и нашли. Ваши сотрудники с первой встречи расположили нас к себе, изложили суть каждого пункта в договоре, обозначили точные сроки. И все получилось, заведение работает и процветает, проблем с проверяющими организациями не возникает.

Ирина Геращенко
Ирина Геращенко

Моей пиццерии уже два года. Отбоя от клиентов нет, работаем без перебоев. Думаю, что во многом это случилось именно благодаря вам. Ведь мне пришлось столкнуть с решением проблем (оформление документации, разрешений), с которыми я не могла справиться в одиночку. Мне нужна была помощь, и я ее получила. Помню, что все документы были подготовлены точно в срок, поэтому и заведение свое я открыла в запланированный день, в день рождения моей доченьки. Спасибо вам за это. Рекомендую вас всем своим знакомым.

Якого розміру піцерію можна відкрити в нежитловому приміщенні житлового будинку?

Згідно з чинним законодавством, розміщення закладу громадського харчування дозволено в тому випадку, якщо його загальна площа (разом з кухнею, комори і підсобними приміщеннями) не перевищує 700 м2 і 50 посадочних місць. Зверніть увагу, що піцерії та інші заклади громадського харчування не рекомендується відкривати в підвальних і напівпідвальних приміщеннях.

Які основні вимоги до санітарних норм в піцерії?

Керівник (власник) зобов'язаний контролювати дотримання таких санітарних норм в піцерії: · Виробничий та лабораторний контроль; · Прийом на роботу осіб, які пройшли повноцінний медичний огляд і отримали гігієнічну підготовку та атестацію; · Виконання постанов і розпоряджень санітарної епідеміологічної служби; · Наявність санітарного журналу за встановленим зразком.

Перерахуйте основні документи, необхідні для відкриття піцерії.

Основні документи:

  • дозвіл на ведення діяльності в Управлінні державної протипожежної служби;
  • Санітарно-епідеміологічний висновок в СЕС;
  • санітарно-епідеміологічний висновок про погодження плану (програми) організації і проведення виробничого контролю;
  • свідоцтво про внесення до Торговельного реєстру;
  • сертифікат відповідності нормативним вимогам документів за показниками безпеки.

Відкрити піцерію з дотриманням всіх норм і правил

Для відкриття піцерії необхідно підготувати юридично обґрунтовані документи. Саме вони дозволять вам підготувати заклад громадського харчування для відвідувачів і вести свій бізнес легально, допоможуть запобігти виникненню труднощів і перебоїв в роботі вашого підприємства. Щоб відкрити піцерію, з дотриманням всіх норм і правил, варто звернутися до фахівців, чудово розбирається в цій справі. Вони точно знають процедуру оформлення та отримання документів, володіють достатніми знаннями, щоб впоратися з цим завданням дійсно швидко.

Як відкрити піцерію: готуємо документацію та дозволи

Бажаєте відкрити піцерію якомога швидше? Тоді ласкаво просимо до нас. Ми забезпечуємо вам безкоштовні консультації з будь-яких питань, гарантуємо увагу до всіх нюансів і індивідуальний підхід. Наші переваги:

  1. Грандіозний практичний досвід.
  2. Прийнятні ціни.
  3. Підготовка всього обсягу документації.
  4. Висока ефективність.

Відкрити піцерію за допомогою справжніх професіоналів

Співробітники нашої компанії надають широкий спектр послуг, причому завжди виконують свою роботу ефективно і точно в строк. На нашому сайті dokyment.com.ua ви зможете більш детально ознайомитися зі списком необхідних дозволів і документів. Ви повинні бути впевнені, що відкрити піцерію вам допомагають люди, які в цьому відмінно розбираються. Тому ми укладаємо з вами офіційний договір. У ньому детально прописуються послуги, які вимагаються від нас і терміни їх виконання. Ми швидко знаходимо рішення будь-яких скрутних ситуацій. Повертаємо вашу оплату в тому випадку, якщо не можемо вам допомогти. Ми точно роз'яснимо, як відкрити піцерію, позначимо чітку вартість послуг, підтримаємо вас в будь-якій ситуації.