Відкрити павільйон

записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Як відкрити павільйон або легально встановити МАФ?

Открыть павильон фото 1

Якщо Ви вирішили відкрити павільйон, МАФ або ларьок і Ви ставите питанням: “Як законно встановити конструкцію?” або “Як оформити документацію на МАФ, павільйон?”, то відповідь для Вас буде не оптимістичним.

Ніяк. У зв’язку з тим, що на сьогоднішній день накладено мораторій на оформлення нової документації, пайовий договір і довідку на функціональне значення МАФ можуть оформити, а точніше продовжити, тільки власники павільйонів, які проводять свою діяльність більше п’яти років.

Открыть павильон фото 2

ТОВ “Документ Груп” не в праві вирішувати, як будувати Ваш бізнес, при цьому вважає своїм обов’язком попередити про всі ризики і питаннях, з якими Ви обов’язково зіткнетеся. І це не жарти.

Найперше, що Вам належить оформити – світло. Для порівняння, житловий будинок, навіть багатоповерховий, оформляється за тією ж процедурою, що і Ваш маленький магазинчик. І процес оформлення договору можна умовно поділити на чотири етапи, які Ви зможете вирішити, в найкращому випадку, місяців за шість.

Що стосується решти дозвільної документації, необхідної для легальної торгівлі, то офіційні органи в багатьох випадках відмовляються видавати свій висновок, пов’язуючи з тим, що пайовий договір, який є правовстановлюючим документом на павільйон, буде продовжений лише на три місяці і є предметом для суперечок. Ви запитаєте, що ж Вам робити? На консультації Ви можете дізнатися, як відкрити свою справу!

Чекаємо Вас!

Наталия Подольская
Наталия Подольская

Я ничего не понимаю в документах, но хочу торговать на рынке. Поэтому вопрос с документами для меня стоит очень остро. Я очень рада, что обратилась именно к вам. Мне помогли и проконсультировали по всем вопросам. А главное, все услуги стоят недорого, это удовольствие можно себе позволить.

Руслан Агафонов
Руслан Агафонов

Очень порадовала ваша фирма. Все быстро и качественно. Как было заявлено, все в срок и по приемлемым деньгам. Спасибо.

Алина Фролова
Алина Фролова

Спасибо большое сотрудникам фирмы. Очень внимательные, аккуратные и вежливые. Документы сделали, как и обещали, быстро и качественно. А главное, все это удовольствие недорого стоит. Буду обращаться к вам еще!

Що потрібно зробити, щоб відкрити павільйон?

Для того, щоб знати як відкрити павільйон і здійснювати в ньому законну діяльність, слід озброїтися необхідним пакетом документів. Тут має істотне значення той факт, що без відповідної обізнаності, ці документи буде скласти дуже непросто. Тому наша мета допомогти клієнту подолати документальні бар'єри на шляху до законної торговельної діяльності в своєму павільйоні.

Як відкрити торговий павільйон на законних підставах?

Телефонуючи в наш офіс, клієнт отримає консультацію саме того, фахівця, чиїм профілем роботи є клієнтська діяльність. Наша компанія має широкий штат фахівців високого рівня. Ми знаємо свою роботу і маємо багаторічний досвід. Кожен новий клієнт стає нашим постійним партнером.

Що таке торговий павільйон?

Іноді їх ще називають кіосками або лотками. Але зміна назви не змінює суті. Це обладнане торгове місце, яке споруджують з металевого профілю. Воно може бути різних розмірів і форм. Це залежить від багатьох факторів: місця його розташування, коштів на його обладнання, побажань власників і навіть особливостей товару, який буде в ньому продаватися. З переваг павільйону можна назвати те, що це дуже зручне торгове місце, на відміну від виносного столу або намети. У такому павільйоні можна працювати в будь-яку погоду і будь-який час року, хоч у спеку, хоч в холод. Він надійно охороняється, якщо заздалегідь про це подбати. Тобто про збереження товару вночі можна не переживати, нічого не потрібно знімати з вітрин або відвозити на возі на склад.

Відкрити павільйон швидко і без проблем

Якщо Ви вирішили відкрити павільйон і реалізовувати там свою продукцію для роздрібного покупця, то слід бути обізнаним у всіх тонкощах цієї справи. З нами Ви дізнаєтеся, як діяти відповідно до букви закону і відчувати себе комфортно поряд з конкуруючими опонентами на ринку.

Які потрібні документи, щоб відкрити павільйон?

Щоб відкрити торговий павільйон необхідними є такі види дозвільних документів:

  • дозвільна документація на здійснення торгівлі;
  • реєстрація касового апарату;
  • декларація відповідності матеріально-технічної бази.
Що таке пакет документів для відкриття павільйону? Кожна законна комерційна діяльність передбачає відповідний пакет документів для її здійснення. Пакет документів - це необхідний обов'язковий перелік тих документів, які є необхідними відповідно до вимог закону. Відсутність хоча б одного з них робить здійснення даної діяльності неможливим, а значить і незаконним.

Як відкрити павільйон, якщо:

  1. сумніваєтеся в тому, як це зробити правильно і що потрібно для того, щоб він працював,
  2. як правильно організувати свої дії або
  3. не знаєте, що Вам для цього необхідно, які слід готувати документи або дозволи.

Тоді сміливо телефонуйте нам. Ми відповімо на всі питання і допоможемо знайти саме оптимальний вихід із ситуації, що скрутній ситуації.

Як законно відкрити павільйон, якщо багато працюють без документів? Це дуже серйозне питання, особливо якщо Ви відносите себе до законослухняних громадян з високим рівнем правосвідомості. На будь-яку комерційну діяльність потрібні дозвільні документи. Це пояснюється просто: держава веде облік усіх підприємств і підприємців. Це необхідно для якісного оподаткування і наповнення державної скарбниці. А як всім відомо, багато державні функції здійснюються на кошти платників податків. Тобто звичайні громадяни вносять вагомий внесок в бюджет і забезпечують життєдіяльність всієї держави і громадянського суспільства.

Документи для торговельної діяльності потрібні, перш за все, самому суб'єкту підприємництва. Тільки з ними він може вести дійсно законну діяльність, що не переслідується державою, а, навпаки, їм заохочується. З дозвільними документами можна бути спокійним і не боятися ніяких перевірок, так як свої права завжди можна підтвердити документально.

Звертайтеся в нашу компанію, ми зробимо Ваше життя легше, позбавивши від документальних проблем.