Відкрити перукарню

записатися на консультацію
(044) 390 31 95,(067) 011 92 00
Як правильно відкрити перукарню?

Відкрити перукарню фото 1

Вам завжди хотілося мати свій власний бізнес-проект, який би приносив прибуток і де б Ви могли реалізувати свій діловий і творчий потенціал? Тоді відкриття перукарні якраз для Вас.

Ви не маєте досвіду в сфері започаткування бізнесу з нуля, і губитеся в здогадах, як відкрити перукарський салон? Ви не уявляєте з чого почати? Як вибрати систему оподаткування, де дізнатися перелік необхідних документів для легальної діяльності, які вимоги гігієни потрібно дотримуватися? У такій ситуації необхідно плече надійного партнера. ТОВ “Документ Груп” допоможе Вам з усією паперовою тяганиною, ремонтом, бухгалтерським обліком і в інших сферах.

Відкрити перукарню фото 2

Все що Вам необхідно – це величезне бажання відкрити перукарню, створити затишну атмосферу для потенційних клієнтів, подбати про чистоту та гігієну. Повірте, то заклад, в яке вкладено правильна ідея, чітко налаштовані і працюють організаційні та виробничі процеси, в самий найближчий час почне приносити прибуток і відбивати вкладені інвестиції. Зараз споживач хоче отримувати якісну послугу і націлений вибрати полюбилося місце або професіонала з маси інших пропозицій.

Чекаємо Вас на консультації, де будемо шукати саме Вашу стратегію розвитку.

Чому ми?

Співробітники нашої компанії мають досвід оформлення документів для перукарень, а також постійно відстежують і вивчають всі зміни в законодавчій базі України. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте:

Алексей Стец
Алексей Стец

28 лет, предпринимаиель

Обратился в вашу компанию недавно. Пока вроде все хорошо, документы предоставляются в указанные даты. Доволен.

Ирина Шевченко
Ирина Шевченко

24 года, владелица парикмахерской

Решили с напарницей развивать свой бизнес. Поскольку по образованию и по призванию ни мастера парикмахерского искусства, решили открыть совместный парикмахерский салон. Нашли в интернете информацию о компании www.dokyment.com.ua. В телефонном режиме получили бесплатную консультацию от специалиста компании. Нам сразу прояснили, что нужно, чтобы открыть парикмахерскую. Подписали договор и профессиональные юристы www.dokyment.com.ua занялись подготовкой всего необходимого пакета разрешительных документов. Все получилось оперативно, и ценовая политика нас очень порадовала, ведь мы только открываемся и расходом и так много. www.dokyment.com.ua рекомендуем всем и новичкам и состоявшимся бизнесменам.

Олеся Шарко
Олеся Шарко

32 года, директор парикмахерского салона

Давно хотела попробовать себя в частном бизнесе. Остановила свой выбор на парикмахерской. Все мысли были поглощены разработкой концепции, дизайном и подбором персонала. Времени на все эти бюрократические моменты, связанные с получением разрешений на ведение деятельности и разрешений от контролирующих органов катастрофически не хватало. Супруг посоветовал www.dokyment.com.ua. У него уже есть успешный опыт сотрудничества с данной организацией при открытии кафе. Встретилась со специалистами компании, обсудили все моменты и через короткое время, я даже не ожидала, что так быстро, я получила на руки полный пакет разрешительных документов. Теперь я спокойно работаю, развиваю свой бизнес и не переживаю касательно проверок, ведь я уверенна с моими разрешительными документами все в порядке. Спасибо www.dokyment.com.ua!

Яка оптимальна площа для відкриття перукарського салону?

Перед вибором площі Вам необхідно вирішити, скільки майстрів у вас буде працювати - по одному чоловічому, жіночому і дитячому майстру. Можливо, у вас буде два універсальних майстри, які зможуть надати якісні послуги різної цільової аудиторії. Оптимальна площа для невеликої перукарні - 40 кв. м.

Якими послугами можна урізноманітнити пропозиції перукарського салону?

Крім стандартних перукарських послуг: стрижка жіноча, чоловіча, дитяча, фарбування, завивка і укладання волосся, ви можете додати в ваш асортимент послуги манікюру і педикюру.

Як відкрити перукарню в Україні?

На сьогоднішній день даний вид бізнесу користується великою і по праву заслуженою популярністю. Перукарські послуги затребувані завжди і всюди, у великому мегаполісі або затишному містечку обласного значення. Перед тим як починати втілювати в життя свою бізнес ідею чітко позначте і пропишіть, що вам для цього необхідно.

На які завдання потрібно звернути увагу, щоб відкрити перукарню?

  1. Знайти відповідне місце розташування для вашої перукарні. Тут також потрібно враховувати, на який сегмент цільової аудиторії ви будете орієнтуватися - жителі спального району, співробітники торгово-офісного комплексу. Навіть, якщо поруч будуть знаходитися конкуренти, клієнтів вистачить усім. Пам'ятайте про значущість моніторингу діяльності конкурентів. Це допоможе вам вивчити їх помилки і недоробки і не допустити подібних у своїй діяльності і тим самим пропонувати рівень обслуговування на порядок вище.
  2. Підібрати професійний персонал.
  3. Придбати обладнання та витратні матеріали.
  4. Сформувати рекламну кампанію і способи просування.
Тепер ви володієте базовою інформацією і знаєте що потрібно, щоб відкрити перукарню. Завданням першорядної важливості перед запуском вашого бізнес-проекту є оформлення дозвільних документів. Це відправна точка старту вашого бізнесу і від цього залежить все його подальший розвиток.

Які потрібні документи для відкриття перукарні?

  1. Пакет документів, які надають дозвіл на надання зазначених вами послуг.
  2. Документи, згідно з якими ви маєте право надавати перукарські послуги в конкретному приміщенні, орендованому або придбаному.
Оформлення документів для перукарського салону може бути досить важким, тим більш, коли ви паралельно зайняті вирішенням інших значущих завдань. Для того, щоб процес оформлення дозвільної документації зажадав від вас мінімум витрат часу і зусиль, довірте рішення цього питання фахівцям. Кваліфіковані співробітники dokyment.com.ua допоможуть вам оформити дозвільні документи для перукарні якісно, ​​оперативно і вигідно.

Відкрити перукарню в Україні швидким способом

Відповідаючи на питання: «Що потрібно, щоб відкрити перукарню?». Для початку необхідний пакет документів, які буду відповідати вимогам поточного законодавства. А щоб ця процедура не відняла у вас багато часу і клопоту, варто звернутися в компанію, яка допоможе оперативно вирішити труднощі у розвитку бізнесу. Так, документи для відкриття перукарні оформлені нашими фахівцями завжди підготовлені якісно і професійно. Розвивайте свій бізнес, втілюйте в життя свої ідеї, а як відкрити перукарський салон, правильно оформити весь пакет дозвільних документів вам завжди підкажуть і допоможуть в dokyment.com.ua.