Відкрити паб

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
Вирішили відкрити паб? Тоді Вам потрібно до нас

відкрити паб фото 2

Паб це таке місце, куди йдуть не тільки за якісним алкоголем, а й за враженнями, улюбленими квартирниками, піснями під гітару, іграми в Алиас і незабутніми враженнями. Якщо Ви хотітет відкрити паб і стати власникам такого місця, створіть ексклюзивну атмосферу. Вкладіть свою душу, всю фантазію і постійний клієнт забезпечений. Одразу попереджаємо, це не просто. Подяка приходить, коли відвідувачі відчувають себе комфортно і розслаблено.

ООО “Документ Групп” завдяки молодому колективу відповідальних людей, допомагає підприємцям відкривати такі заклади без труднощів в спілкуванні. Ми сучасні і знаємо, як доступно пояснити заплутані закони, які допомагаємо виконувати і відповідати всім вимогам сьогоднішнього законодавства.

відкрити паб фото 1

А тепер поговоримо про те, що ж необхідно знати, що б оформити всі необхідні дозволи для пабу? Є два види дозволів: на приміщення і для торгівлі. На приміщення потрібно два документа: дозвіл, які видають пожежні органи і дозвіл, яке видають органи контролю за продуктами харчування (раніше санітарно-епідеміологічна служба). Для торгівлі необхідно оформити Ліцензію на алкоголь и зареєструвати касовий апарат, а так само подбати про бухгалтерський супроводі Вашого бізнесу.

Ми пропонуємо свои послуги в якості якіх упевнені. Чекаємо Вас на консультації.

Александр Найденов
Александр Найденов

Компанию посоветовали мне друзья, которые с ее помощью очень быстро получили лицензию на продажу алкоголя. Обратившись к ним, я был приятно удивлен уровнем обслуживания и качеством исполненной работы. Благодаря им я начал обслуживание клиентов в пабе на две недели раньше, чем рассчитывал.

Илья Лазарев
Илья Лазарев

Спасибо компании за очень плодотворное сотрудничество и быстро выполненную работу. В дальнейшем планирую за помощью обращаться только к ним.

Дарина Баева
Дарина Баева

Решившись открыть бар, я уже стала жалеть, что взялась за это дело. Оказывается, для этого нужна целая куча разных бумаг, собрать которые я не представляла себе возможным – пока не обратилась в компанию. Все, что мне было нужно, было подготовлено буквально за считанные дни, причем услуги стоили относительно дешево, что является немаловажным фактором для меня.

Чи входить в пакет документів, необхідних для відкриття пабу, ліцензія на роздрібну торгівлю

В обов'язковому порядку, оскільки сама діяльність цього закладу передбачає такий вид торгівлі. Наша компанія допоможе вам отримати таку ліцензію.

Чи потрібен касовий апарат для відкриття пабу?

Вам належить роздрібна торгівля алкоголем, тому касовий апарат буде необхідний. Його потрібно придбати і зареєструвати в податковій. Ми надаємо такий вид послуги за бажанням клієнта.

Я хочу відкрити паб у приміщенні, де раніше знаходилося кафе, яке пройшло всі перевірки. Чи потрібно мені заново отримувати дозвіл від пожежників?

Якщо ви маєте на руках дозвільні документи від пожежного нагляду на це приміщення - повторно його робити не потрібно.

Чи маю я право на безкоштовну консультацію від вашої компанії?

Якщо ви плануєте співпрацю з нами в подальшому - безкоштовне консультування клієнтів у нас входить в умову договору.

Відкрити паб в короткі терміни

Будь-який бізнес відкривається в першу чергу як проект, що приносить в майбутньому гарний прибуток. Розважальні заклади в цьому плані користуються набагато більшою перевагою, тому пивний паб стане непоганим варіантом початку бізнес-діяльності.

Як відкрити паб у певному населеному пункті?

Даний заклад є своєрідним компромісом між кафе, рестораном і баром. Тут можна попити пива, поспілкуватися з друзями, подивитися трансляцію чергового матчу з футболу. Для його відкриття та успішного функціонування потрібна ряд бездоганно виконаних умов:

  1. мати певну суму грошей;
  2. розташовувати відповідним приміщенням у вигідному місці;
  3. подбати про інтер'єр і кухні;
  4. набрати професійний персонал.
Однак все вище перераховане навряд чи спрацює, якщо у вас не буде дозвільних документів, що дозволяють вам безперешкодно займатися бізнесом. Часом їх оформлення забирає дуже багато часу і сил. До того ж - займаючись ними самостійно, ви позбавлені гарантії того, що отримаєте на виході правильно оформлені папери.

Пропонуємо відкрити паб з нашою допомогою

Наша компанія рекомендує свої послуги зі збирання та швидкому оформленню всієї необхідної документації. У нашу компетенцію входить:

  • оформлення дозвільних документів на торгівлю;
  • сприяння в отриманні ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами;
  • дозвільна документація на діяльність в приміщенні.
Заходьте на наш сайт, де знаходиться докладна інформація про те, якими документами ви повинні мати у своєму розпорядженні для співпраці з нами. Замовляючи послуги в компанії, ви більше не будете переживати про те, як відкрити пивний паб - всі складнощі з паперами ми повністю беремо на себе. Ми готові в індивідуальному порядку обговорити всі питання, що цікавлять і надати своєчасну і якісну кваліфіковану допомогу.