Відкрити нічний клуб

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95,(067) 011 92 00

Відкрити нічний клуб з усіма необхідними дозволами

открыть ночной клуб фото 1

У наш час заклади, що надають свої послуги в нічний час, такі як нічні клуби, наприклад, користуються неослабною популярністю в першу чергу серед молоді.

Людям хочеться трохи розслабитися, «запалити» на танцполі, випити пару-трійку фірмових коктейлів, насолодитися якісною шоу-програмою.

У той же час, процес відкриття подібного закладу пов’язаний з рядом аспектів, які слід довірити професіоналам.

открыть ночной клуб фото 2

Щоб відкрити нічний клуб і зробити з нього рентабельний проект, при відкритті необхідно подбати про масу напрямків, починаючи від концепції закладу, установки звуку, апаратури, підбору персоналу, установки систем охоронної та пожежної сигналізації, фізичної охорони, подбати про фінансові питання, штаті бухгалтерів, юристів, команді, яка оформить всі дозвільні документи.

Також важливо відзначити, що діяльність має на увазі потребу в рішенні найширшого спектра питань, які будуть виникати постійно. ТОВ “Документ Груп” пропонує Вам можливість перекласти ряд завдань на наші плечі. Ми небайдужі, мобільні, відповідальні люди.

Приходьте до нас на консультацію! Чекаємо Вас. Будемо шукати співпраці саме з Вами!

Чому ми?

Абсолютно всі наші клієнти відзначають високу якість сервісу, обумовлене наступним:

Ирина Виноградова
Ирина Виноградова

35 лет, частный предприниматель

Мое заведение, которое помогли открыть ваши сотрудники, постепенно встает на ноги и начинает приносить прибыль. Не могу придраться абсолютно ни к чему! Абсолютно все проверки, а их у начинающего заведения очень много в первое время после открытия, не смогли найти никаких нарушений в документах, лицензиях и разрешениях. Отныне я ваша клиентка навсегда! Спасибо вам, помогайте и дальше людям!

Алексей Костенко
Алексей Костенко

51 год, предприниматель

Мое первое заведение открылось достаточно давно и я до сих пор с дрожью вспоминаю, через что мне довелось пройти при собирании необходимой документации. Эти вечные очереди и походы по разным кабинетам и этажам могут вывести из себя любого. А постоянное изменение законодательной базы, за которым также требуется следить? Я понял, что нужно что-то менять и обратился по совету друга в вашу компанию. Что можно сказать? Здесь работают действительно истинные профи, которые четко и быстро предоставили для меня всю необходимую документацию, освободив меня от этой рутины. Спасибо и до следующей встречи!

Наталья Петриченкова
Наталья Петриченкова

37 лет, предприниматель

Максимальная загруженность не давала мне свободного времени для оформления разрешительных «бумажек» на мое заведение. Благодаря помощи ваших сотрудников, я больше не напрягаюсь по этому вопросу. Качественный сервис в короткий срок – вот как я охарактеризую наше сотрудничество. Я могу работать, не отвлекаясь больше на бюрократическую волокиту. Спасибо вам!

Хочу відкрити нічний клуб в своєму місті. З чого мені потрібно починати?

Починати клубний бізнес слід безпосередньо з збору інформації про місце, конкуренції, потенційних клієнтів, щоб уявляти собі подальші можливі перспективи як в сфері розвитку, так і в отриманні прибутку. Найбільш перспективним кроком стане консультація з нашим фахівцем, яку ви можете замовити як в нашому офісі, так і на місці передбачуваного об'єкта.

Скільки необхідно фінансових вливань для відкриття подібного закладу?

Грошові витрати на відкриття закладів подібного типу залежать від безлічі факторів: ціни об'єкта нерухомості в даному районі, необхідного для функціонування клубу устаткування, що включає як світлову і звукову апаратуру, так і кухонне обладнання, вартості оздоблювальних матеріалів і розцінками на роботи від фахівців, рівня закладу та інше. В середньому використовується груба формула: площа приміщення в метрах множиться на 1500 і ви отримуєте приблизну суму в доларах. Якщо у вас вже закладена певна сума, можна для подальшої розробки концепції проекту відштовхуватися від неї.

Чи гарантуєте ви успіх у розвитку мого клубу?

Успішність такого закладу обумовлюється різними факторами, і лише мала частина залежить від наших консультацій. Зі свого боку ми даємо гарантію, що наші консультації засновані на багатющому практичному досвіді в даному сегменті, що, природно, значно підвищує надійність.

Як відкрити нічний клуб без проблем

Як і будь-який тип діяльності підприємця, відкриття подібного закладу має на увазі оформлення в обов'язковому порядку певного списку документів, що регламентують і дозволяють подібний тип діяльності. Як відкрити нічний клуб, і при цьому не мати проблем з контролюючими органами - таке питання цікавить багатьох початківців власників. Для того щоб з успіхом відкрити нічний клуб необхідно трохи розбиратися в їх спрямованості. Нічні клуби діляться на:

  1. Молодіжні дискотеки.
  2. Тут береться мінімальна оплата за вхід, а ціни на тютюн і алкоголь зазвичай не вище стандартних ресторанних розцінок;
  3. Елітарні клуби закритого типу для заможного контингенту. Вхід безкоштовний, але фейс-контроль відсіває неспроможних клієнтів, адже ціни в меню тут дуже «кусаються».
  4. Клуби вузької спеціалізації (прикладом може служити стриптиз-клуб або гей-клуб).
  5. Тематичні, об'єднані одним стилем музики.
  6. Сезонні - працюють тільки влітку на пляжах або взимку на ковзанках. Ви хочете відкрити нічний клуб, що не прогорить на перших кроках? Визначтеся, для початку, з його спрямованістю і цільовою аудиторією.

Документація, необхідна, щоб відкрити нічний клуб

Відкриття вашого закладу має на увазі дозвільні документи на приміщення. Сюди входять посвідчення, що дає право власності, договір купівлі-продажу, дарча. При взятті в оренду також надаються копії права власності, техпаспорти орендованого приміщення, орендного чи субарендного договору і акту пріемапередачі.

Ми надаємо наступні послуги:

  • Видача дозвільних документів на торгівлю - до 10 робочих днів.
  • Оформлення тютюнової ліцензії на роздрібну торгівлю.
  • Оформлення алкогольної ліцензії на роздрібну торгівлю
  • Документи, що дозволяють діяльність в приміщенні (маються на увазі дозволу від пожежної служби та СЕС).

Чому нас вибирають?

Заключеніе договору з клієнтом є найважливішим елементом у подальшій співпраці. Підписавши договір, ви можете бути впевнені в чіткому дотриманні всіх умов і термінів, обумовленому величезним досвідом і юридичними знаннями від всіх наших співробітників. Лояльна цінова політика і максимально стислі терміни виконання всіх робіт також важливі для будь-якої ділової людини. Співпраця з нами позбавить вас від непотрібних клопотів і подарує дорогоцінний час, якого всім нам так не вистачає.