Відкрити мінімаркет

записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Як успішно відкрити мінімаркет і в максимально швидкий термін отримувати прибуток?

открыть минимаркет фото 1

Такий вид закладу має на увазі під собою оптимальний, невеликий магазин, асортимент якого буде дуже актуальним для жителів найближчих будинків.

Зауважте, що, в залежності від мікрорайону, це може бути кардинально різний перелік. Тільки після відкриття, протягом 3-6 місяців, Ви зможете підлаштуватися і проаналізувати потребу портрета свого постійного покупця, його переваг у товарі і пожіланіе по сервісу.

Природно, при відкритті Ви зіткнетеся з низкою складнощів, і щоб уникнути витрати часу, нервів і сил, пропонуємо звернутися до команди професіоналів, які допоможуть Вам відкрити свою справу якісно і оперативно.

открыть минимаркет фото 2

ТОВ “Документ Груп” – це компанія, яка:

  • здійснює допомогу в оформленні всієї необхідної дозвільної документації;
  • має штат бухгалтерів, які спеціалізуються в сфері роздрібної торгівлі і громадського харчування;
  • у співпраці з надійним партнером надасть будівельні послуги, проведе системи охоронної та пожежної сигналізації, а так само допоможе реалізувати і налаштувати багато процесів діяльності.

Ми надаємо комплекс послуг, основною ідеєю якого є “оптимізація часу, комфорт і сервіс клієнта”. Маючи досвід з відкриття як об’єктів роздрібної торгівлі, так і об’єктів громадського харчування пропонуємо алгоритм дій, який має свій тимчасовий діапазон, чіткі розуміння последованности кроків, що забезпечує впевненість у роботі Вашого закладу і плановість в поверненні вкладених інвестицій.

Чекаємо Вас на консультації.

чому ми?

Наша Компанія досить давно на ринку надання юридичних послуг і всі наші партнери відзначають такі риси:

Илона Васильева
Илона Васильева

30 лет, бизнес-леди

Я не так давно в продуктовом бизнесе и многое для меня в самом начале было не очень понятным. Помощь специалистов вашей компании было трудно переоценить. Вся необходимая документация была подготовлена быстро и открытие первого моего магазина прошло идеально. Все последующие проверки от соответствующих органов (пожарная служба, санэпидемстанция) не выявили никаких нарушений и нареканий и в этом, я считаю, огромная заслуга вашей компании. На очереди еще один магазин, и я снова к вам приду!

Олег Поддубный
Олег Поддубный

46 лет, владелец торговой сети

Я занимаюсь торговлей уже достаточно долгий срок и хорошо помню, сколько времени и нервов занимает бюрократическая бумажная волокита, ведь это драгоценное время, которого вечно не хватает. Мой товарищ посоветовал мне обратиться в вашу компанию, и я понял, что если работой занимаются истинные профессионалы, она выполняется четко и в минимальные сроки. Отныне я ваш постоянный клиент!

Ольга Солодовченко
Ольга Солодовченко

35 лет, предприниматель

Быстрая и четкая работа ваших сотрудников позволила мне не отвлекаться на юридические аспекты, и открыть мини-маркет нам с мужем удалось в минимальный срок. Спасибо!

Яка мінімальна допустима площа для відкриття продуктового магазину?

Можна відштовхуватися приблизно від такої схеми: не дуже великий продуктовий магазин з прохідністю покупців в день близько 500 чоловік вимагає близько 100 метрів площі, з яких близько 70% займають торговий зал, а що залишилося площа піде по склади та офісне приміщення. Якщо ви розраховуєте на менший потік покупців, досить буде і меншого приміщення.

Який орган видає в нашій країні ліцензії на торгівлю алкоголем і тютюном?

Видачею відповідних ліцензій займається Департамент САТ ДПА України. Ми, зі свого боку, гарантуємо, що ви отримаєте абсолютно легітимний документ, виданий їм.

Мій товариш є господарем магазину з площею близько 50 метрів. Чи можу я орендувати у нього частину і займатися на ній торгівлею алкоголем?

Законодавством регламентується не менше 20 метрів площі для оренди і отримання алкогольної ліцензії на торгівлю алкоголем. Більш докладно про всі тонкощі цього процесу ви дізнаєтеся, зателефонувавши нашим юристам.

Відкрити мінімаркет - легко і швидко разом з нами!

Сучасний продуктовий магазин, що торгує оптом чи вроздріб, є місцем, без якого не зможе обходитися жодна людина. І дуже багато підприємців, які мають намір відкрити свою справу, зупиняють найчастіше свою увагу саме на ньому.

Збираємо документи для відкриття минимаркета

Отже, що ж потрібно вам при відкритті свого минимаркета? Процес відкриття будь-якого закладу в даній сфері, по-перше, регламентується відповідною дозвільної документації на займане приміщення. Тут маються на увазі документи, що дають право власності на приміщення:

  • Узаконене посвідчення, що дає право власності.
  • Відповідний договір купівлі-продажу.
  • Дарчий, якщо ви отримали це приміщення в подарунок.

Часто буває, що придбати приміщення для торгівлі для починаючого підприємця не представляється можливим, в зв'язку з фінансовою питанням, вартість землі в місті може відлякати будь-кого. У цих випадках доцільно взяти приміщення в оренду, при цьому власник приміщення надає наступні копії:

  • Документ, що підтверджує право власності.
  • Техпаспорт приміщення.
  • Договір оренди або суборенди.
  • Акт прийому і передачі приміщення.

Отримуємо алкогольну і тютюнову ліцензію, щоб відкрити мінімаркет

Наша держава контролює тютюновий і алкогольний товарообіг, як займає велику частку у фінансових надходженнях до бюджету. Якщо ви збираєтеся займатися продажем алкоголю і тютюну, необхідно чітко дотримуватися всіх вимог до приміщень, що пред'являються сучасним законодавством, а також в обов'язковому порядку придбати дозвільну документацію у вигляді ліцензії. Відсутність даного типу документа спричинить за собою досить серйозні штрафи, аж до закриття магазину. Отримавши офіційну державну ліцензію, ви будете займатися цим типом торгівлі безперешкодно. За всіма у вас питань, які стосуються ліцензованих видів діяльності, ви можете звернутися на нашу гарячу лінію, і професійні юристи нашої компанії дадуть відповідь на будь-яке ваше утруднення.

Що ви отримуєте, почавши з нами співпрацювати?

З кожним клієнтом компанія укладає договір співпраці. Після укладення договору наші клієнти забезпечуються безкоштовною консультацією з усіх виникаючих питань. Вибравши нашу компанію в якості партнера, ви отримаєте в допомогу висококласних фахівців з багатим досвідом роботи і необхідної практикою. Весь обсяг супровідних документів буде готовий в найкоротші терміни, а вартість і якість наших послуг приємно вас здивує. Ми зробимо все необхідне, щоб відкрити міні-маркет для вас не було проблемою! Не варто займатися нудними паперовими питаннями самостійно, перекладіть свої турботи на плечі професіоналів з нашої компанії - і ви отримаєте необхідні документи для відкриття міні-маркету чи іншого продуктового магазину швидко і просто!