Відкрити міні-пекарню

записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Як успішно відкрити міні-пекарню?

открыть мини-пекарню фото 1

Сьогодні одним з прибуткових напрямків є міні пекарні, кількість яких з кожним роком збільшується в Україні.

Вони складають гідну конкуренцію великим виробництвам, так як невеликими партіями і з різним асортиментним переліком круасанів, слоек, багетів, булочок, маффинов підкорюють любителів смачненького.

Щоб відкрити міні пекарню з нуля необхідно підготувати пакет дозвільних документів, який дозволить працювати з різними замовниками.

открыть мини-пекарню фото 2

ТОВ “Документ Групп” допоможе Вам зорієнтуватися в маршруті оформлення всієї необхідної дозвільної документації при відкритті міні-пекарні.

Також, необхідно підібрати модель бухгалтерського супроводу Вашого підприємства, подбати про системи пожежної сигналізації та охорони, привести приміщення згідно з усіма нормами санітарних вимог і багато іншого.

Ми чекаємо Вас на консультації.

Олег Борисенко
Олег Борисенко

Мы с женой давно хотели открыть свой маленький бизнес, решили остановить свой выбор на мини пекарне. Все проблемы с получением разрешительных документов отдали в руки профессионалов. Спасибо за отличную качественную работу.

Евгения Алиханова
Евгения Алиханова

Команда очень помогла мне с выбором помещения, если честно на начальном этапе не подозревал даже сколько всяких требования к помещению выдвигается. Благодаря вам выбрал правильное помещение для пекарни, и уже сегодня мой маленький бизнес работает исправно и приносит прибыль. Рекомендую.

Галина Ничепорук
Галина Ничепорук

Благодарна за быстрое получение документации для моей мини пекарни. Все было на высшем уровне. Настоящая работа профессионалов!

Які підводні камені можуть зустрітися на шляху оформлення відповідної документації для відкриття міні пекарні?

На досвіді наших клієнтів, які відразу намагалися самостійно отримати документи, можемо сказати, що вони часто отримували відмови через подачу неповного пакета документа, так як змінювалися законодавчі бази. Тому у нас є юристи, які відстежують зміни, щоб уникнути подібних ситуація. Підводні камені можуть виникнути в дрібницях, тому необхідно розглядати весь проект в цілому.

Хочу відкрити міні пекарню, знайомий пропонує орендувати у нього напівпідвальне приміщення, площею 120 кв метрів. Чи підійде воно для цього бізнесу?

За площею приміщення підходить, проте категорично заборонено використовувати підвальні, напівпідвальні приміщення для організації пекарні.

Якщо, я планую продавати продукцію в приміщенні виробництва, які додаткові дозвільні документи мені знадобляться?

З додаткових: необхідний дозвіл на ведення торгівлі, в тому числі реєстрацію касового апарату, якщо Ваша група оподаткування вимагає цього дії. Плюс до цього обов'язковий перелік дозволів для відкриття самого виробництва.

Відкрити міні-пекарню в короткі терміни

Як показує закордонна практика, міні пекарні набирають популярність, завдяки гнучкості, швидкому реагуванню на зміну ринку запитів. Вони давно нарівні конкурують зі звичайними великими підприємствами. Щоб відкрити міні пекарню необхідно врахувати велику кількість нюансів. Наша команда професіоналів на ділі покаже, як відкрити міні пекарню в максимально стислі терміни. Ми знаємо всі тонкощі, нюанси, підводні камені цього процесу.

Як швидко відкрити міні пекарню?

Оформлення дозвільного документа державним органом займає регламентований час: від місяця, іноді більше. Успіх отримання необхідного дозволу на сто відсотків залежить від дотримання правових норм, надання повного пакет документів. Зазвичай, людині без досвіду, з першого разу не вдається отримати позитивний результат. Тому, щоб швидко відкрити міні пекарню потрібно звернутися до професіоналів з досвідом - в нашу компанію. Ми гарантуємо отримання необхідних дозвільних документів, в іншому випадку - оплата за роботу без результату повертається.

Яке потрібне приміщення, щоб відкрити міні пекарню?

Виробництво хлібобулочних виробів досить складний процес, що складається з декількох етапів, тому вимагає приміщення, найбільш підходяще для випічки. Сьогодні законодавчою базою України до приміщення для відкриття міні пекарні висуваються наступні вимоги:

  • наявність мінімум трьох окремих цехів: гарячого, холодного, для складу готової продукції;
  • стіни приміщення повинні бути облицьовані плиткою;
  • наявність водонепроникних підлог;
  • стелі повинні бути побілені;
  • постачання гарячої, холодної водою, каналізацією;
  • оснащення вентиляцією.
Строго заборонено використовувати підвальні, напівпідвальні площі..

Що потрібно, щоб швидко відкрити міні пекарню

В першу чергу звернутися до нас. По телефону можна отримати первинну консультацію кваліфікованого фахівця, який відповідає на всі питання. Перед тим як приступити до підготовки документів, ми укладаємо договір співпраці, де прописані всі строки та умови. Так кожен Клієнт гарантовано отримає бажаний результат. Наша команда краще за всіх знає, як відкрити міні пекарню в Києві швидко, з мінімум витрат з боку Клієнта. Всі спірні ситуацію ми беремо на свої плечі. Ви отримуєте кінцевий позитивний результат - готові дозвільні документи для відкриття свого бізнесу.