Відкрити манікюрний салон

записатися на консультацію
(044) 390 31 95,(067) 011 92 00
Як вигідно відкрити манікюрний салон?

Відкрити манікюрний салон фото 1

Сучасні модниці, незалежно від віку і статусу, приділяють велике значення красі своїх рук. У мегаполісі мільйони жінок, дівчат отримують цю послугу постійно, що визначає попит на такого роду послуги. При чому зауважте, що чоловіки також все більше уваги приділяють рукам. У зв’язку з цим, відкрити манікюрний салон – рентабельна ідея для бізнесу і для початку своєї справи.

Якщо Ви губитеся в здогадах, з чого ж почати свій шлях в приватному бізнесі, будьте впевнені, що найнявши приємних майстрів манікюру, здатних підтримати розмову або, з нагоди, не ініціювати спілкування, які дійсно професійно надаватимуть послуги, які відповідають усім нормам гігієни, Ви на довгий час будете забезпечені замовленнями.

Відкрити манікюрний салон фото 2

Професійну допомогу в Вашому старті до успіху в сфері індустрії краси Вам нададуть досвідчені фахівці компанії “Документ Груп”.

Ми проконсультуємо Вас, зробимо ремонт, який буде відповідати всім пожежним і санітарним нормам, підберемо систему оподаткування і підготуємо модель бухгалтерського обліку, допоможемо оформити всі необхідні дозволи як для торгівлі, так і на саме приміщення, проведемо системи охоронної та пожежної безпеки і багато іншого.

Чекаємо Вас на консультації.

Чому ми?

Основні переваги співпраці з www.dokyment.com.ua:

Инна Шевченко
Инна Шевченко

22 года, владелица студии экспресс маникюра

Я в этом бизнесе еще новичок. Есть образование и практический опыт предоставления услуг маникюра, но с оформлением разрешительных документов никогда ранее не сталкивалась. Изначально считала, что обратившись к услугам сторонних организаций, это мне будет очень дорого и планировала все документы оформлять самостоятельно. Ради любопытства позвонила в компанию www.dokyment.com.ua. Специалисты ответили на множество моих вопросов, а когда озвучили стоимость их услуг по оформлению разрешительных документов, я была приятно удивлена. Цена была одним из ключевых факторов, почему я доверила решение этого вопроса специалистам www.dokyment.com.ua.

Светлана Корж
Светлана Корж

33 года, частный предприниматель, владелица студии маникюра

Когда открывала свой бизнес, изначально понимала, что самостоятельно я все не смогу объять. Было много других задач – поиск помещения, ремонт, выбор и закупка необходимого оборудования. Поспрашивала у своих девочек-коллег, которые имеют подобный опыт открытия бизнеса с нуля и мне порекомендовали компанию www.dokyment.com.ua. Что мне сразу импонировало – профессиональный персонал, отлично разбирающийся во всех подводных камнях нашего законодательства, приемлемые сроки оформления всех документов и, конечно же, очень доступная цена. В планах у меня скорое открытие еще одной студии, так что, ребята, ждите в гости.

Ирина Алексеенко
Ирина Алексеенко

28 лет, руководитель сети экспресс маникюра

Помню свой первый опыт открытия студии маникюра, это было пять лет назад. Мои первые попытки все делать самостоятельно, оформление разрешительных документов, в том числе. Сколько было затрачено времени, усилий и денежных средств страшно вспоминать. После очередного возращения неправильно оформленных документов решила обратиться к специалистам. Это была компания www.dokyment.com.ua. Опытные юристы взяли на себя все хлопоты. Помню свое счастье, когда, наконец, долгожданный пакет документов был у меня на руках. Этот урок я усвоила. Открывая все последующие студии маникюра, сразу обращаюсь к www.dokyment.com.ua. Спасибо сотрудникам компании, что лишили меня этих бюрократических хлопот.

Де краще орендувати площу для відкриття експрес манікюру?

Орієнтуйтеся на прохідність території. На сьогоднішній день, оптимальний варіант це острівець в торгово-розважальному центрі або площа на першому поверсі ділового центру з безліччю офісів. Таким чином, ви спочатку забезпечите собі хороший клієнтопотік.

Яка окупність вкладень в даний бізнес?

Окупність залежить від багатьох факторів - масштабу вашої студії манікюру, вартості оренди, видів послуг і відповідно від розміру витрат на придбання професійного обладнання. Середній термін окупності - від одного року.

Як відкрити студію манікюру?

Популярність цього виду бізнесу все більше зростає. Ми живемо в режимі багатофункціональності та прагнемо максимально більше справ зробити за короткий проміжок часу. Догляд за красою рук, в тому числі. Жінки часто прагнуть приділити увагу своїм рукам в обідню перерву або після роботи. Студія експрес манікюру відмінне рішення для зайнятих людей.

Перш ніж відкрити експрес манікюр відповіді на кілька запитань. Це вам допоможе для подальшого розвитку бізнесу:
  1. Яка кількість майстрів ви хочете, щоб працювали у вашій студії? Чи плануєте ви надавати тільки послуги манікюру або додатково послуги педикюру?
  2. Підберіть кваліфікований персонал. Саме від цих людей буде залежати загальне враження клієнтів про ваш бізнес і відповідно його прибутковість.
  3. Закупити необхідне обладнання і матеріали.
  4. Продумайте хоча б мінімальну рекламну компанію.

Тепер ви маєте уявлення, що вам необхідно і як відкрити студію манікюру. Перш ніж наймати людей і вкладати гроші в придбання професійного обладнання подбайте про належне оформлення дозвільних документів.

Які документи потрібні, щоб відкрити експрес манікюр?

Для успішного і безпроблемного ведення бізнесу вам знадобиться:

  • Дозвільні документи на ведення даного виду діяльності.
  • Дозвільні документи на здійснення вашого виду діяльності саме в цьому приміщенні.

Процес оформлення дозвільних документів клопіткий і вимагає не тільки тимчасових витрат, а також відмінного знання законодавства. Захистіть себе від неправильного оформлення документів, довірте рішення цих питань фахівцям dokyment.com.ua. У нас ви можете отримати в телефонному режимі первинну безкоштовну консультацію з питань як відкрити експрес манікюр. Всі послуги надаються на основі укладеного договору. У разі форс-мажорної або нестандартної ситуації ми завжди шукаємо компромісний варіант рішення, що влаштовує обидві сторони. dokyment.com.ua ваш надійний партнер в питаннях якісного оформлення дозвільної документації для відкриття студії манікюру.