Відкрити магазин

записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Як відкрити магазин?

відкрити магазин фото 1

Магазини – це одна зі складових життя середньостатистичної сучасної людини. Кожен день ми відвідуємо їх з метою купити одяг, побутову техніку, продукти і т.д. І звичайно ж, у кожної людини хоч раз, але виникала в голові думка відкрити свій магазин, де б вона могла реалізувати те, чого так не вистачає в інших закладах. Поліпшити сервіс або продавати товар, який в тому місці буде мати попит.

Але як все зробити правильно для того, щоб це було ще й справою, яка принесе прибуток, Ви зможете дізнатися далі.

відкрити магазин фото 2

ТОВ “Документ Груп” супроводить Вашу ідею не тільки в оформленні необхідної дозвільної документації, а й допоможе налаштувати бухгалтерський облік, пов’яже всі звітні процеси з контролем продукції і співробітників, в разі потреби зробить ремонт, встановить системи пожежної та охоронної сигналізації.

Ми в комплексі надаємо послуги, щоб уникнути субординації різних підрядників, які відповідають тільки за одну послугу. Ми в цілому розуміємо загальні вимоги до приміщення, бізнес-процесів.

На початковому етапі дуже важливо мати надійного партнера, який допоможе не наламати дров. Партнер, який володіє досвідом, підтримає Вас і зорієнтує Ваші дії, які приведуть до економії витрат, оптимізують час і створять правильну репутацію Вашого бізнесу і Вас, як головного натхненника проекту.

Приходьте на консультацію. Підкажемо, як відкрити магазин і налаштувати процес індивідуально для Вас.

Галина Красюк
Галина Красюк

Совсем недавно было открытие моего магазина, теперь я не могу не нарадоваться его работе, считаю, что в этом большая заслуга данной компании. Документы, который они оформляли, сделаны идеально, без недочетов, что дает уверенность, во время проверок мне не придется краснеть. Буду советовать www.dokyment.com.ua своим знакомым.

Иван Таращук
Иван Таращук

Очень давно мечтал открыть свой магазин, но все мне не хватало уверенности в себе, боялся неразберихи с документами. Но в один прекрасный момент решил просто проконсультироваться и понял, что открыть свой магазин с помощью компании www.dokyment.com.ua очень просто. Они мне не только помогли с документацией, но и дали толчок к открытию магазина. В дальнейшем планирую работать только с ними.

Ольга Гарбуз
Ольга Гарбуз

Благодаря данной компании я больше не трачу свое время и нервы на оформление разрешительной документации. Теперь я владею бизнесом и получаю от него прибыль, ни на что не отвлекаясь.
Для здійснення роздрібної торгівлі є якісь затверджені правила з приводу метражу приміщення?

У законодавстві не прописаний чіткий мінімум або максимум квадратних метрів, при яких Власник підприємства має право здійснювати роздрібну торгівлю. Винятком є тільки якщо Ви торгуєте алкогольними напоями. Тоді приміщення не може бути менше 20 квадратних метрів. Зауважте, що продажу тільки пива ця норма не стосується.

Яка організація в Україні видає ліцензії?

Департамент САТ ДПА України-стара назва (зараз ГУ ДФС) - це єдина структура наділена таким правом. А наша компанія, у свою чергу, гарантує вам отримання виключно легітимного документа.

Якщо я хочу орендувати у власника вже діючого продуктового магазину площею 45кв. метрів частину приміщення для продажу алкоголю. Це буде вважатися окремим площею?

Вам треба буде взяти в оренду не менше 20 кв. метрів метражу, саме цей нюанс дозволяє вам отримати ліцензію на торгівлю алкоголем. Всі питання ви в будь-який момент зможете вирішити, проконсультувавшись з юристами нашої компанії.

Який мінімальний відсоток алкоголю повинен бути в напоях для того, щоб було потрібно отримати ліцензію на алкоголь? Наприклад, такі напої, як глінтвейн?

Всі напої, в яких міститься більше 1,2% етилового спирту, вважаються алкогольними, а отже вам буде необхідна ліцензія для їх продажу. А про те, як отримати цей документ, ви можете в будь-який час прочитати на сайті нашої компанії.

Як відкрити магазин в найкоротші терміни?

Якщо ви задумали зайнятися бізнесом в торгівлі, то крім питання «як відкрити магазин?», Ви повинні ще подумати, про те, що для цього потрібно, в якій сфері ви будете працювати, на що звернути увагу, щоб магазин був популярними і багато іншого. З першого погляду здається, що це не так вже й складно, але перешкод на шляху у вас буде багато, оскільки будь-яке приватне підприємство потрібно реєструвати на законодавчому рівні і звичайно ж зібрати великий пакет документів. Але для того, щоб ця рутина не зайняла у вас багато часу, ви з легкістю можете звернутися в компанію dokyment.com.ua. У нас працюють найкращі фахівці, які знають про всі тонкощі. Вони зможуть вас проконсультувати з будь-якого питання і допоможуть оформити і зібрати весь пакет документів для відкриття магазину.

Відкриття магазину: чому варто звернутися саме до нас?

Відповідаючи на питання про відкриття магазину в Україні, можна з легкістю сказати, що зробити це в нашій країні простіше, ніж в країнах Європи, але це не означає, що це можна зробити за кілька днів. Однак, наша компанія володіє величезним багажем знань в цій сфері, що допоможе вам займатися іншими, не менш важливими, питаннями. Вибираючи нас, ви отримаєте професійну підтримку вашого бізнесу в будь-який час! Відкрити магазин тепер просто!

Необхідні документи для відкриття магазину

Ось ми і дійшли до пункту, де зможемо відповісти, що потрібно для відкриття магазину, а точніше які потрібні документи:

  • Витяг про реєстрацію ТОВ (юридичної особи) або СПД (Суб'єкта підприємницької діяльності) ФОП, ПП, ФОП
  • Документи на торгівлю: реєстрація касового апарату, Ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та сигаретними виробами.
  • Документи, що дозволяють діяльність в певному приміщенні (дозвіл на роботу СЕС раніше, тепер Реєстрація потужності об'єкта, і Декларація відповідності матеріально - технічної бази від МНС (пожежники).
  • Документи, що дозволяють вішати вивіску магазину.
Природно, це тільки короткий перелік всіх необхідних документів для відкриття магазину. І якщо ви серйозно задумалися про відкриття свого торгового бізнесу, то ви вже сьогодні можете з нами зв'язатися для докладної консультації.