Відкрити кондитерську

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,

Відкривати кондитерську з
Компанією “Документ Груп” надійно

Відкрити кондитерську фото 1

Відкрити кондитерську завдання не з простих. Пов’язано це з тим, що при наявності крему в виробі, кондитерський цех (приміщення) повинен чітко відповідати санітарним і пожежним нормам, при яких процес приготування і зберігання продукції буде технологічно правильним.

А також, від асортиментного переліку, рецептури, планованого обсягу поставки продукції залежить перелік необхідних дозволів або можливої ​​допоміжної документації, яка тільки в разі відкриття кондитерської повинна бути.

Відкрити кондитерську фото 2

ТОВ “Документ Груп” надає послуги експерта в області дозвільної документації для громадського харчування. Ми не тільки проконсультуємо Вас про те, що необхідно для відкриття кондитерського цеху, кондитерської або кондитерського магазину, а й надамо допомогу в організації процесу Вашого бізнесу. Ми можемо зробити ремонт з урахуванням всіх необхідних деталей, подбати про бухгалтерський супроводі Вашого підприємства, підключити системи охорони та пожежної сигналізації і багато іншого.

Ми з повагою ставимося до кожного клієнта, який приходить до нас з ідею свого бізнесу.

Чекаємо Вас на консультації.

Чому ми?

Наша компанія спеціалізується на отриманні будь-яких видів дозвільної документації, ліцензій на території України. Наш Клієнт отримує ряд переваг:

Елена Климова
Елена Климова

Всегда приятно работать с профессионалами своего дела! Проконсультировали на высшем уровне, помогли с выбором помещения для аренды. Была удивлена скоростью получения всех нужных документов на открытие моей кондитерской. Спасибо!

Алексей Рыбчинский
Алексей Рыбчинский

Открывая кондитерскую, решил вначале проконсультироваться у профессионалов, так как в прошлом был неудачный опыт с разрешительными документами. Очень рад, что остановился на этой компании. Результат превзошел все мои ожидания: быстро, качественно, а главное не дорого.

Лилия Карасева
Лилия Карасева

С детства моей мечтой была маленькая кондитерская, с огромным выбором тортов, пирожных. Благодаря Вам она осуществилась. Получила все необходимые разрешения ровно в оговоренный, прописанный в договоре срок. Рекомендую всем!

Яку форму реєстрація підприємницької діяльності краще використовувати для відкриття кондитерської?

Якщо не планується продаж алкогольних напоїв, можна відкривати СПД, в іншому випадку необхідно реєструвати кондитерську як ТОВ. Сьогодні ще практикують симбіоз СПД і ТОВ (якщо планується продаж алкоголю), тобто цех зареєстрований як СПД, а зал як ТОВ. В такому випадку можна заощадити на сплаті податків.

Яким має бути приміщення для відкриття кондитерського кафе?

Кафе передбачає наявність як мінімум двох - трьох столиків зі стільцями, для чого також необхідна додаткова площа, приблизно 10 - 15 кв м. Для кухні знадобитися приблизно 20-30 кв м. Важливо пам'ятати, що заборонене відкриття кондитерської в підвальних, напівпідвальних приміщеннях.

Якщо я спочатку хочу продавати свої кондитерські вироби через інтернет, чи потрібно мені оформляти якісь документи?

Ви оформляєте повний пакет необхідних документів, як і при звичайному продажу. Більш докладно зможуть розповісти наші консультанти.

Відкрити кондитерську в короткі терміни

Окрасою будь-якого свята є кондитерські шедеври. Тому цей вид бізнесу завжди може бути успішним. В незалежності від того, якого формату буде кондитерська: інтернет-магазин, кафе,- потрібна наявність певного переліку дозвільних документів. Наша компанія спеціалізується саме на отриманні дозвільних документів, ліцензій. Ми знаємо, як відкрити кондитерську без зайвого клопоту для Замовника. Вивчаючи детально бізнес-план, маючи актуальні знання законодавчої бази України, ми надамо всю необхідну документацію неодмінно в обумовлений термін.

Як максимально швидко відкрити кондитерську?

Потрібно просто звернутися в нашу компанію. Набираючи наш номер телефону, Ви відразу потрапите до компетентного співробітника, який проведе первинне консультування щодо запиту. Далі ми оформляємо договір співпраці, де прописуємо всі умови, терміни. Це убезпечить обидві сторони.

Решта етапів, проблеми, що виникають по ходу справи, лягають на плечі наших компетентних співробітників. Ми допоможемо відкрити кондитерський магазин, інтернет-кондитерську, кафе в найкоротші терміни. Завдяки багаторічному досвіду, ми знаємо всі швидкі шляхи до досягнення мети.

Щоб відкрити кондитерський магазин знадобляться наступні документи:

  • реєстрація потужності об'єкту;
  • розробка і погодження технічних умов на асортиментний перелік продукції;
  • проходження лабораторних досліджень на відповідність приміщення санітарним нормам;
  • договір на систематичне проведення дезінфекції приміщення;
  • декларація відповідності матеріально-технічної бази від МНС;
  • реєстрація касового апарату;
  • ліцензія на продаж алкоголю (при плануванні продажу).

Але найпершим етапом є реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності. Всі перераховані вище документи, ми допомагаємо отримати у відповідних органах. Ми надаємо вищеперелічені послуги як в комплексі, так окремо.

Як без проблем відкрити кафе-кондитерську в Києві?

Відповідь проста: дотримання всіх норм, що вимагаються законодавством країни. При часних змінфх, одній людині важко встежити за всіма нововведеннями. Тому велика частина відмов в отриманні дозвільних документів відбувається через не знання актуальних вимог і норм.

Оскільки у нас працює ціла команда, ми систематично відстежуємо ці зміни. Тому завжди подаємо тільки актуальний список документів необхідних для відкриття тієї чи іншої ліцензії, дозволу. З нами швидко і надійно починати свій бізнес!