Відкрити кав’ярню

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
Як виконати свою мрію “відкрити кав’ярню”?

открыть кофейню фото 1

Кава – напій, який зараз дуже популярний. Місця, де можна посидіти затишно, випити чашечку кави, провести з коханою людиною романтичну зустріч або зустрітися з бізнесу з компаньйоном на 5 хвилин, наповнюють наше життя приємними зустрічами. Відповідно, ідея відкриття кав’ярні дуже актуальна.

ТОВ “Документ” пропонує свої послуги з супроводу Вашого проекту. У нас є досвід, як відкрити кав’ярню в Києві в приміщенні, так і поставити кавоварку на вулиці, в місцях скупчення великої кількості людей.

Ідея прибуткова, при правильній побудові всіх процесів, а саме:

открыть кофейню фото 2

 • унікальна атмосфера закладу;
 • якісний продукт;
 • чистота кав’ярні, кавомашини, персоналу;
 • вигідна система оподаткування;
 • відповідність санітарним і пожежним нормам;
 • наявність санітарних книжок персоналу;
 • грамотне оформлення дозвільної документації;
 • супровід бухгалтера.

З командою професіоналів Ви можете бути впевненими в отриманні необхідного пакету дозвільних документів.

Також, ми підкажемо якісні системи охорони, пожежної сигналізації, познайомимо з надійними постачальниками.

Якщо Ви потребуєте в унікальному ремонті, будьте спокійні – ми допоможемо.

Найголовніша ідея компанії “Документ Групп” – комплексного підходу до кожного проекту, що зберігає масу Ваших сил і часу. За 5 років роботи з об’єктами общественнного харчування, ми виробили чіткий план дій, який дозволяє гарантувати чіткі терміни виконання послуг.

Анна Бейко
Анна Бейко

Спасибо большое компании за то, что я имею возможность заниматься своим любимым делом, а не метаться по инстанциям в поисках нужных бумаг. Искренне считаю, что успех и популярность моей кофейни зависит от нашего с ней сотрудничества.

Карина Чубасова
Карина Чубасова

Говоря о работе компании, хочется отметить высокий профессионализм сотрудников, их желание идти навстречу клиенту. Также весьма приятна стоимость услуги, что является немаловажным лично для меня. Для себя решила в дальнейшем сотрудничать только с этой компанией.

Егор Шитиков
Егор Шитиков

Очень хорошая компания. С ее помощью я оформил документы буквально за две недели. Причем всю работу выполнили сами сотрудники компании – фирма оформила все нужные мне бумаги от начала до конца.

Чи потрібно вам надавати свій бізнес-план по кав'ярні?

Ні, ми не вимагаємо документи такого типу. Нам потрібні документи або їх копії, список яких ви можете побачити на відповідній сторінці нашого сайту.

Я хочу відкрити кав'ярню у приміщенні великого торгового центру.

Чи повинна я оформляти всі документи сама? Як правило, організацію вирішення питань з дозвільною документацією в такому випадку бере на себе адміністрація ТЦ.

Як ви розраховуєте вартість своїх послуг?

Вся інформація про оплату, включаючи вартість офіційних платежів, знаходиться на нашому сайті. Крім цього, загальна сума буде вказуватися в разі складання договору.

Чи входить договір з пральнею в обов'язковий перелік документів при відкритті кав'ярні?

Ні, такий вид договору не є обов'язковим і підписується власником кав'ярні на свій розсуд.

Як відкрити кав'ярню в Києві

Невелика і затишна кав'ярня, розрахована на кілька посадкових точок, завжди доречна як в невеликому містечку, так і в мегаполісі. Чашечку кави з тістечком може дозволити собі практично кожен, тому заклади такого типу надзвичайно популярні, коли потрібно обговорити важливе питання з колегою, провести романтичну зустріч або просто перечекати дощ у комфорті і теплі. Питання, як відкрити кав'ярню в Києві, цікавить багатьох підприємців, які починають свій бізнес. Наша компанія, що спеціалізується на сприянні в отриманні дозвільної документації, може допомогти вам в цьому питанні.

Що потрібно, щоб відкрити кав'ярню?

Як і будь-яке підприємство, що займається роздрібною торгівлею, кав'ярня вимагає наявності певних умов для успішного функціонування в подальшому. Крім правильно обраного місця, продуманого інтер'єру, вдалого меню і кваліфікованого персоналу, необхідно зібрати потрібні документи. Дозвіл СЕС, наявність реєстраційного посвідчення - далеко не весь перелік паперів, що дозволяє відкрити кав'ярню. Київ і Київська область - територія, де ми можемо посприяти вам в оформленні всіх паперів. Компанія dokyment.com.ua не тільки надасть список потрібної документації, а й допоможе правильно оформити папери. При цьому ми позбавляємо своїх клієнтів від необхідності оббивати пороги інстанцій і вистоювати черги в приймальні чиновника.

Як відкрити кав'ярню швидко і вчасно?

Для співпраці з нами вам необхідно:

 • зайти на наш сайт;
 • ознайомитися з цікавою інформацією;
 • зв'язатися з нашими менеджерами та замовити послугу;
 • надати передбачені пакетом документи;
 • оплатити рахунки;
 • отримати необхідні документи.
Замовляючи нашу послугу, ви можете бути твердо впевнені в нашій кваліфікації та достовірності всіх паперів, оформлюваних нами. Отримати дозвільну документацію з нашою допомогою - це значить:
 1. вчасно відкрити кав'ярню;
 2. працювати без проблем;
 3. отримувати прибуток тоді, коли ваші конкуренти ще зайняті організаційними питаннями.
Звертайтеся в нашу компанію - і ваш бізнес завжди буде на висоті!