Відкрити кафетерій

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
ТОВ “Документ Груп” допоможе відкрити кафетерій

открыть кафетерий фото 1

Кафетерій таке слово, яке асоціюється з місцем з нашого минулого, де продавець в білому вбранні і аналогічному фартусі видавала тістечка “картопля” в компанії з граненим склянкою киселю.

Що стосується сьогоднішнього часу, назва такого об’єкта використовують вкрай рідко.

І все ж відкрити кафетерій процес не одного дня.

Ви зобов’язані оформити весь пакет дозвільних документів, який складається з дозволів, виданих пожежної інстанцією і інстанцією, яка відповідає за контроль продуктів харчування.

открыть кафетерий фото 2

Компанія “Документ Груп” пропонує допомогу в супроводі юридичних, бухгалтерських, організаційних питань по відкриттю кафетерію.

Якщо Вам потрібно підібрати оптимальне рішення по системам охорони або пожежної сигналізації, провести експертну оцінку приміщення на відповідність санітарним нормам, оформити ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, наша команда впорається оперативно і якісно з поставленим завданням.

Ми зацікавлені в розвиток бізнесу в нашій країні, і надаємо якісний продукт, використовуючи знання, які придбали в реальній роботі з підприємцями нашої країни. ТОВ “Документ” працює за принципом дати трішечки більше, ніж Ви очікуєте, що б Ви захотіли повернутися до нас, коли зіткнетеся з іншими питаннями

чому ми?

Ми знаємо, що в будь-якому бізнесі час – це гроші, тому співпрацюючи з нами, Ви будете приємно здивовані мобільність команди і кожного співробітника окремо. Замовляючи послуги компанії, Ви отримуєте:

Андрій Завгородний
Андрій Завгородний

Я знаю про важливість правильності оформлення документів не з чуток. Є бізнесменом з 5-ти річним досвідом. Шкода, що раніше не звертався до цієї команди, тому і мав проблеми з перевіряючими органами. Цього разу відкривав кафе разом з професіоналами, і не маю ніяких проблем. Просто веду бізнес і заробляю гроші.

Олег Мирошниченко
Олег Мирошниченко

Работаю с ребятами уже второй раз. Первый раз открывал пиццерию, второй – кафетерий. Однозначно вы – лучшие. Был приятно удивлен дважды скоростью открытия всей необходимой документации и разрешений.

Екатерина Павлуцкая
Екатерина Павлуцкая

Открытие кафетерия – мой первый бизнес, поэтому я решила отдать процесс открытия разрешительной документации этой компании. И ни разу не пожалела об этом. Сотрудники всегда были на связи, всегда держали меня в курсе хода дел. Рекомендую всем!!!

Які дозвільні документи необхідні для роботи кафетерію?

Дозвіл органів СЕС, охорони праці, державного пожежного нагляду, компаній надання електроенергії і водопостачання. Це далеко не повний список, так як в залежності від місця розташування, наприклад, біля траси, додатково будуть потрібні дозвільні документи служби автомобільних доріг. Тобто кожен об'єкт потрібно розглядати індивідуально, тому що існує багато нюансів.

Чи обов'язково потрібно отримувати торговий патент при відкритті кафетерію?

Якщо кафетерій працює на єдиному податку, то даний патент оформляти не потрібно. Якщо ж податки сплачуються на основі загальної системи, то оформлення торгового патенту є обов'язковим. Для його отримання необхідно падати відповідну заяву за місцем знаходження кафетерію.

На яку правову форму найкраще оформляти кафетерій: ТОВ або ПП?

Якщо передбачається торгівля алкогольними напоями, сьогодні оптимальніше всього оформити кафетерій на два види, тобто виходить своєрідний симбіоз. Так всю виручку з кухні обкладають єдиним податком, а продаж алкоголю на загальній системі. Дана форма симбіозу дозволяє істотно економити на оплаті податків.

Відрити кафетерій в короткі терміни

Будь-яка підприємницька діяльність на території України, в тому числі і відкриття кафетерію, починається з отримання ряду дозвільних документів, оформлених в рамках законів нашої країни. При цьому, список цих дозволів може варіюватися в залежності від дрібних деталей: місцезнаходження кафе, наявність або відсутність продажу алкогольних напоїв і т.д. Тому одного універсальної відповіді на питання: як відкрити кафетерій, просто не існує. Кожен окремий варіант потрібно розглядати індивідуально.

Як швидко відкрити кафетерій разом з нашою командою професіоналів?

Отримання дозвільної документації на відкриття кафетерію разом з компетентними співробітниками збереже не тільки Ваш час, але і нервову систему. Всі правові питання і труднощі ми беремо на себе. Від Вас необхідно тільки:

  • підписання договору про співпрацю (що гарантує отримання очікуваного результату від двох сторін);
  • давати відповіді на питання наших співробітників щодо нюансів майбутнього кафетерію;
  • підписання необхідних заяви та інших документів, як власник бізнесу.
У разі виникнення додаткових питань, Ви завжди можете зв'язатися з нашим співробітником, відповідальним за Ваш проект. Наша команда практично завжди цілодобово перебувати на зв'язку, і максимально швидко реагує на запити Клієнтів.

Щоб допомогти Вам відкрити кафетерій, ми надаємо комплекс послуг:

  • оформлення дозволів законної торгівлі, включаючи реєстрацію касового апарату;
  • отримання ліцензії для законної торгівлі алкоголем;
  • отримання державного дозволу на діяльність в приміщенні (дозвіл СЕС);
  • оформлення ліцензії для торгівлі тютюновими виробами.
Всі перераховані вище послуги можна замовити в комплексі або окремо. На досвіді наших Клієнтів, за їхніми відгуками раціонально віддати весь процес підготовки дозвільної документації в руки наших співробітників. Це гарантує сто відсотків позитивний результат, заощаджує час, нерви підприємця.