Відкрити кафе

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,
Що необхідно знати для відкриття кафе

открыть кафе фото 1

Відкрити кафе – процес творчий. Для успішної реалізації такої ідеї, без надійного помічника обійтися не просто.

Компанія ТОВ “Документ Групп” є спільником “при народженні” кожного об’єкта. Ми ділимося досвідом і знаннями, які придбали за 5 років роботи в сфері роздрібної торгівлі, громадського харчування. Ми беремо на свої плечі документальну тяганину і рішення самих морочливих питань, щоб Ви могли зосередитися на дизайні, філософії кафе.

Підбирайте персонал і складайте меню, а весь список дозвільних документів ми покладемо Вам на стіл.

открыть кафе фото 2

Для відкриття кафе потрібно задаватися не тільки питанням “які документи потрібні для відкриття кафе”, а й подбати про бухгалтерський супроводі підприємства, охорону об’єкта, пожежної сигналізації, виборі програмного забезпечення касового апарату, ведення “складу” продукції, аналізі допуску та відповідності приміщення санітарним та пожежним нормам.

За всіма цими та багатьох інших питань ТОВ “Документ Групп” готове надати супровід.

Що ж стосується необхідних документів для того, щоб відкрити кафе, потрібно розділити документацію на два розділи:

 • Документація на приміщення.
 • Документація для торгівлі.
Чому ми?

Надаючи послуги ТОВ “Документ Групп” своєчасно оформляє необхідні документи для роботи. Ми – надійні партнери для кожного, так як у нас є:

Илья Мусников
Илья Мусников

Не так давно сотрудники компании помогли мне получить лицензию на торговлю спиртными напитками. Сейчас я планирую открывать большое кафе и решил, что обращусь за помощью только сюда. Надеюсь на такое же плодотворное сотрудничество и в дальнейшем.

Александр Левкин
Александр Левкин

Очень понравилась работа компании. Полученная консультация юриста мне действительно помогла, а оперативная работа абсолютно всех сотрудников, занимающихся сбором документации, просто выше всяких похвал.

София Аврамова
София Аврамова

Я очень долго мучилась со сбором документов, когда решила открыть маленькое кафе в своем городе. Узнав о компании из Интернета, я обратилась туда за помощью, о чем ни секунды не жалею. Опыт и профессионализм сотрудников позволил мне получить все разрешительные документы гораздо раньше, чем я сама рассчитывала.

Дозвіл яких органів потрібно для відкриття кафе?

За великим рахунком це питання суто індивідуальний по кожному окремому випадку. Якщо говорити коротко, то тут потрібна ліцензія на торгівлю алкоголем і дозволу СЕС, пожарнадзора, комітету з охорони праці.

Я хочу відкрити дитяче кафе. Чи змінюється склад пакету дозвільних документів у цьому випадку?

Дитяче кафе не передбачає торгівлю алкоголем і тютюном, значить, вам не потрібна ліцензія на їх реалізацію. Все інше, включаючи висновок СЕС, залишається в силі.

Які документи я повинна зібрати, якщо хочу відкрити кафе з випічкою, без алкоголю?

Щоб визначитися зі списком потрібних паперів, необхідно мати певну інформацію, в тому числі, яке у вас приміщення, юридична або фізична ви особа, чи будуть у вас найняті працівники. При укладанні з нами договору всі ці нюанси обов'язково будуть враховані нашими співробітниками.

Чи є відмінності при оформленні звичайного кафе і кафе на березі моря - у вигляді майданчика відкритого типу?

За великим рахунком різниці немає, але, як в будь-якому іншому випадку, є деякі аспекти, які потрібно враховувати в індивідуальному порядку. Умови нашого договору включають обов'язкову опрацювання кожного нюансу.

Відкрити кафе в короткі терміни

У вас є бажання і можливість відкрити власний бізнес і ви вирішили зупинити свій вибір на кафе? Але ви навіть не знаєте, з чого почати свої перші кроки в цьому напрямку? Наша компанія дозволить вам отримати всю необхідну інформацію з приводу того, які документи потрібні для вашої безпроблемною діяльності в майбутньому. Адже без певних паперів дозвільного типу вам буде неможливо повноцінно працювати.

Відкрити кафе: що для цього потрібно?

Кафе являє собою заклад універсального характеру, де можна швидко перекусити, посидіти за філіжанкою кави або ж відсвяткувати сімейне торжество. Відкрити кафе в Україні не дуже складно, якщо дотримуватися певних правил. Для оптимального функціонування вашого закладу потрібно:

 • свідоцтво про реєстрацію закладу;
 • договір на оренду приміщення;
 • висновку СЕС та пожежного нагляду;
 • договори з обслуговуючими організаціями.

Як відкрити кафе швидко і без проблем?

Перш, ніж приступати до збору необхідних документів, слід точно визначити інформаційно-правову форму діяльності вашого майбутнього підприємства - ТОВ, ПП або співпраця декількох підприємців. Від цього залежить тип пакета необхідної документації. Щоб зареєструвати своє суспільство і отримати дозвіл на діяльність, вам потрібно зібрати дозвільні документи для відкриття кафе, а це досить великий обсяг паперів. Зробити це досить складно без певних знань, тому ми радимо заглянути на сайт dokyment.com.ua. Звертаючись за допомогою в нашу компанію, ви можете розраховувати на:

 • кваліфіковану консультацію фахівця, що стосується саме вашого випадку;
 • допомога в зборі документів;
 • отримання ліцензій на роздрібну торгівлю та інші дозвільні папери.
Відкрити свою кафе вам дійсно буде легше з нами, так як ми допоможемо суттєво заощадити час і гроші. Ви будете мати можливість займатися улюбленою справою практично відразу, не замислюючись про його дозвільної стороні.

Що потрібно, щоб відкрити кафе з нашою допомогою?

Величезною перевагою нашої співпраці є те, що ми беремо левову частину ваших проблем на себе. Питання, як відкрити кафе без особливих проблем, перестане хвилювати вас відразу після початку нашої співпраці. Компанія має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, що гарантують відмінне виконання всіх поставлених завдань. Наші співробітники забезпечать кваліфіковану консультацію з приводу того, що потрібно, щоб відкрити кафе. Від вас тільки потрібно:

 1. ознайомитися з інформацією на сайті;
 2. зв'язатися з нами будь-яким зручним способом;
 3. надати нам необхідні документи, що стосуються права власності;
 4. оплатити за рахунками;
 5. отримати послугу.
Ви можете відкрити кафе в Києві або в будь-якому населеному пункті Київської області, а ми гарантуємо якісну і кваліфіковану допомогу.