Відкрити бар

Записатися на консультацію
(044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,

ТОВ “Документ Груп” підготує документи для відкриття бару

Відкрити бар фото 1

Бар дуже поширене місце для зустрічі сучасних молодих людей. І хотіти “відкрити бар” дуже перспективна ідея для свого стартапу?

ТОВ “Документ Груп” підтримує Вашу ідею. Це дуже прибуткова справа. Для вкладених інвестицій це платформа для повернення їх та примноження досить в короткі терміни. Що ж стосується самої процедури втілення Вашої ідеї, потрібно відповідально підійти до оформлення всієї дозвільної документації, супроводження бухгалтерського обліку і вибрати систему оподаткування.
Подбати про збереження бару, підібравши надійні систему охорони і пожежної сигналізації, підготувати приміщення до відкриття в відповідність санітарним нормам.

відкрити бар фото 2

Дуже важливо мати команду, на яку можна покластися в такій відповідальній справі. Відкриваючи бар, Ви зіткнетеся з питаннями ремонту, розстановки посадочних місць, пошуком постачальників, підбором програмного забезпечення для ведення складу продукції і касового апарату, вибором персоналу, складанням технологічних і продуктових карток і масою інших питань, про існування яких раніше Ви і не підозрювали.

Команда ТОВ “Документ Груп” готова взяти на себе брилу завдань, яку звикла вирішувати. Маючи досвід і ресурс як людський, так і інформаційний, ми можемо якісно і оперативно робити свою роботу. Ми допоможемо з отриманням всієї дозвільної документації, надамо бухгалтерський супровід, поставимо охорону, пожежну сигналізацію, зробимо ремонт і багато іншого. Чекаємо на консультації.

Оксана Романюк
Оксана Романюк

Основатель

Коли ми з чоловіком задумали / намрієте собі відкрити бар в Києві, ми думали про інтер’єр, цільової аудиторії, гостях, кухні та алкоголь – про що завгодно, крім самого важливого – документів. З ресторанної сферою жоден з нас не був знайомий, і зараз ми чітко розуміємо, що без допомоги Аліни – Директор “Документ Груп” (називаємо її так без жодних прізвищ / регалій і правда дружимо донині) у нас дійсно нічого б не вийшло . Справа в тому, що вона не тільки доступними для звичайної людини мовою пояснила нам що до чого покроково, а й повністю керувала паперово-звітним процесом: від створення ФОП до реалізації проекту і податкових звітів. Часто бувало, що вона кілька разів на дню нагадувала нам про те, що сьогодні потрібно обов’язково здати ту чи іншу довідку, ніби вона не сторонній експерт, а повноцінний член команди і сім’ї. Дуже важливо в питаннях фінансів / бухгалтерії людині ДОВІРЯТИ – це знає кожен підприємець. Ми таку людину знайшли і не помилилися.
Дуже хотілося поділитися такою «золотий знахідкою» з друзями, що ми успішно і зробили.
Зараз всі наші столичні друзі, у яких свої кафе / кав’ярні / магазини та інші маленькі і великі підприємства, співпрацюють тільки з цією компанією, і кожен квартал нам дякують.
Словом, щира порада – звертатися, якщо встигнете в чергу.
Таких умов / рук / сердець виключно мало в світі бізнесу.

Олег Калинин
Олег Калинин

Последовав совету своих друзей. Я обратился в эту компанию с просьбой помочь оформить документацию для открытия бара. Теперь я могу работать, не отвлекаясь на всякие «бумажные» вопросы. Сотрудники сами, без моего участия, собрали все необходимое и оформили лицензию и разрешение на работу от санэпидемстанции, пожарника и прочих инстанций.

Татьяна Борисова
Татьяна Борисова

Я частный предприниматель, уже много лет работающий в сфере обслуживания. Открытие бара для меня было не очень сложной процедурой, так как я имела надежного партнера в лице данной компании. Выражаю огромную благодарность этой команде профессионалов, работающих на благо людям.

Ирина Баранникова
Ирина Баранникова

По итогам сотрудничества с данной компанией хочется отметить высокий профессионализм каждого работника. На протяжении недели для меня были собраны все нужные бумаги практически без моего участия. Я получила от компании лишь то, на что рассчитывала – полностью оформленные документы, позволяющие мне открыть бар.

На чию допомогу можна розраховувати при відкритті бару? Де можна взяти якісне обладнання?

Для успішної роботи вашого майбутнього підприємства найбільш доцільно було б укласти договір з броварнею. Що стосується допомоги в оформленні документів - наша компанія може допомогти вам в цьому питанні.

Я хочу відкрити бар в сільській місцевості, який буде працювати і вночі. Чи потрібні якісь додаткові документи для його відкриття?

Як і в будь-якому іншому випадку, вам будуть потрібні дозвільні документи, перелік яких ми можемо вам надати в ході консультації. Крім того, ваше приміщення має відповідати правилам пожежної безпеки.

Що потрібно оформити для відкриття кальян-бару?

Перш за все, вам необхідна ліцензія на продаж тютюнових виробів. А оскільки ваш бар, очевидно, буде реалізовувати і спиртні напої в роздріб, то вам потрібна буде ліцензія на продаж алкоголю. Крім цього, потрібен дозвіл СЕС та інших організацій. Докладний перелік потрібних документів ви зможете знайти на нашому сайті.

Що потрібно надати вам для отримання висновку пожежників?

Нам будуть потрібні деякі організаційно-розпорядчі документи. У разі укладення договору ми надамо список тих паперів, які нам потрібні.

Відкрити бар в Києві в короткі терміни

Сучасні пивні бари - не тільки місце, де можна відпочити після трудового дня за кухлем пива. Це ще і своєрідний клуб зустрічей - місце, де можуть зібратися друзі, щоб цікаво провести час. Тому, обдумуючи, як відкрити бар в Україні, бажано враховувати і розважальну спрямованість свого дітища.

Хто може відкрити бар?

Зайнятися цим вельми прибутковим бізнесом може практично кожен, хто має таку можливість і володіє достатніми фінансами. Крім загальних організаційних питань, що стосуються вдалого місця, обслуговуючого персоналу і асортименту продукції, не менш важливий перелік паперів, в який входять документи для відкриття бару. Щоб забезпечити собі безпроблемну діяльність, необхідно оформити спеціальні дозвільні папери.

Як відкрити бар без особливих проблем?

Наша компанія займається всебічної допомогою початківцям і досвідченим бізнесменам. З нашою підтримкою ви зможете:

  • отримати дозвіл СЕС;
  • оформити ліцензію на торгівлю тютюновими виробами та спиртними напоями;
  • не переживати про відвідування пожежного нагляду.
Звертаючись до нас, ви зможете практично відразу отримувати прибуток, не турбуючись про те, що перевіряючий інспектор знайде будь-які недоліки в документації. Все, за що беремося ми, гарантує відмінну якість і оперативність виконання. Укладаючи договір з нами, ви зможете відкрити бар, істотно заощадивши час, яке дуже необхідно для вирішення інших організаційних питань. Зайшовши на сайт dokument.com.ua, ви знайдете всю необхідну інформацію про нас і наші послуги. Перевагою нашої роботи є обов'язкове укладення договору і наявність консультацій фахівця, що входять в умови цього контракту. Від вас вимагається лише надання витребуваних документів, а все інше ми зробимо самі. Співпрацюйте з нами - і розвивайте свій бізнес успішно.