Ліцензія на тютюн

Вартість послуги:
2300 грн
+ офіційний платіж
офіційний платіж:
2000 грн/год
можна оплачувати 500 грн/квартал
термін, на який видається:
1 рік
Термін оформлення ліцензії 10 днів
замовити послугу (044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Допоможемо отримати ліцензію на тютюн

ліцензія на тютюнові вироби фото

Реалізація тютюнової продукції, такої як сигарети, сигари, кальяни, різновиди тютюну, можлива тільки при наявності Ліцензії на продаж тютюнових виробів. Відкриваючи заклад, де Ви плануєте продаж вищевказаних товарів, Ви, крім Ліцензії на тютюн, повинні зареєструвати касовий апарат. А також, перейти на ту систему оподаткування, яка дозволяє реалізовувати тютюнові вироби законно. Підготувати доступ до податкової програми, щоб здавати звіти в електронному вигляді. Термін отримання ліцензії на тютюнові вироби 10 днів.

ліцензія на тютюн фото

ТОВ «Документ Груп» допомагає також і при процедурі отримання Ліцензії на алкоголь, що значно спрощує Вам процес отримання дозвільних документів на відкриття закладу “під ключ”. Ми надаємо повну консультацію щодо відкриття, супроводу, оптимізації Вашого бізнесу. Реєструємо СПД, ТОВ, підбираємо програмне забезпечення, модель і функціонал для РРО, при необхідності контролюємо продовження ліцензії на алкоголь, сигарети, надаємо послуги бухгалтера і пропонуємо свій ресурс юридичних послуг.

ТОВ «Документ Груп» доносить до Вашого відома, що куріння в громадських закладах заборонено! Якщо в приміщення Вашого ресторану, піцерії, кафе, бару, відвідувач курить, Вам не минути штрафних санкцій. Виняток тільки для літнього майданчика. І що цікаво помітити, штраф буде не за продаж (що дозволено), а саме за куріння. Це говорить про те, що Ви можете тільки продавати продукцію в закладах громадського харчування.

Необхідний пакет документів, про який Ви могли не знати

Для оформлення ліцензії на тютюн Вам необхідно підготувати наступні документи:

  • Виписка з ЄДР
  • Паспорт (тільки для Фізичної особи підприємця)
  • Документ на приміщення, де вказана адреса (Свідоцтво права власності або Договір оренди)

Всі документи потрібні тільки в копіях.

В офісі ТОВ «Документ Груп» наш співробітник оперативно готує заяву, довіреність і всі інші папери, які необхідні для подачі.

Чому ми?

Торгівля тютюновими виробами обов’язково повинна здійснюватися з наявністю спеціального дозволу. Наша компанія надає повний комплекс послуг з оформлення необхідної документації.
Ми запрошуємо до співпраці всіх, хто хоче працювати, а не витрачати час на папери. Робота нашої компанії гарантує:

Татьяна Оголь
Татьяна Оголь

Хочу поблагодарить сотрудников компании за очень плодотворное сотрудничество. Независимо от проблемы или возникшего вопроса я всегда получала четкий и обоснованный ответ. Спасибо большое за то, что избавили меня от бумажной волокиты и за максимально быстрое оформление документов.

Александр Болохов
Александр Болохов

В Интернете я нашел информацию о компании и позвонил по указанному телефону. Пообщавшись с сотрудником, я был приятно удивлен уровнем компетенции и качеством обслуживания. Все, что мне было нужно, было оформлено в срок. При этом я не отвлекался на ненужные для меня действия. В будущем буду обращаться за помощью только сюда.

Анастасия Сорочан
Анастасия Сорочан

Достойная компания, которая никогда не подведет в наше сложное время. За все время сотрудничества с ней я не имела ни одной нерешенной проблемы. Очень приятно работать с такими партнерами.

Яким законом обумовлена ​​видача ліцензія на торгівлю тютюном?

Дозвільний документ видається відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності». У нашій компанії ви можете отримати всю інформацію про положення цього закону.

У яких випадках потрібна наявність касового апарату при торгівлі тютюном?

Касовий апарат потрібен при роздрібній торгівлі - там, де фіксується виручка від реалізації тютюнових виробів. Про умови видачі ліцензії та порядок оформлення документів ви зможете дізнатися на нашому сайті.

Крім Києва, де ще ви можете допомогти отримати ліцензію?

Ми здійснюємо підтримку підприємців, що займаються бізнесом в Києві та Київській області з однаковими для всіх умовами.

Отримати ліцензію на тютюн в найкоротший термін

Україна відрізняється пильною увагою до виробництва і продажу тютюнових виробів. Як і будь-який інший вид торговельної діяльності, реалізація сигарет вимагає уважного підходу і наявності певного пакету дозвільних документів. Ліцензія на продаж тютюнових виробів передбачає виконання деяких вимог, які повинні обов'язково дотримуватися. При цьому дозвільні документи, видані для оптової та роздрібної торгівлі, мають деякі відмінності в наданих документах.

Кому потрібна ліцензія на тютюн?

Дозвільний документ даного типу видається уповноваженими органами і підлягає обов'язковій реєстрації за місцем передбачуваної торгівлі. На отримання ліцензії на алкоголь можуть розраховувати підприємці та реалізатори цієї продукції, що функціонують в:

  • спеціалізованих і звичайних торгових точках;
  • ресторанах, барах, буфетах;
  • поїздах, літаках, морських і річкових суднах.
Ліцензія на продаж тютюну також необхідна тим, хто реалізує сировину для кальянів, або працює з ними. Крім оформлення дозвільного документа, також обов'язково слід дотримуватися правил продажу тютюнових виробів. Крім цього, велику увагу з боку перевіряючих структур приділяється і якості реалізованого товару. Ліцензія на тютюнові вироби в Україні передбачає не тільки уважний підхід, але і рішення маси серйозних питань, для вирішення яких потрібно мати відповідний рівень знань у цій сфері.

Ліцензія на торгівлю тютюновими виробами: чи можливо швидке оформлення?

Величезна кількість нюансів, які можуть виникати в процесі пошуку і підготовки всіх необхідних паперів, насправді відбирають багато часу у підприємця. При цьому немає ніякої різниці - з досвідом ця людина або поки тільки початківець бізнесмен. Ліцензія на тютюн вимагає дуже уважного підходу, який зможуть забезпечити тільки справжні професіонали. Якщо ви вирішите зайнятися цим самі або доручіть всі справи дилетанту - ви витратите багато часу, але при цьому вам ніхто не гарантує позитивний результат. Наша компанія пропонує весь спектр послуг з отримання дозвільної документації.

Як відбувається отримання ліцензії на тютюн з нами?

Звернувшись до нас, Ви будете позбавлені багатьох проблем і зможете займатися виключно своїми справами - адже все основне ми зробимо за вас. Зайшовши на наш сайт dokyment.com.ua, ви зможете попередньо зібрати всю інформацію про нас і наші послуги. Ліцензія на торгівлю тютюновими виробами, оформлена нами, це:

  1. Якість.
  2. Швидкість.
  3. Надійність.
Ми обов'язково укладаємо договір і надаємо в його рамках безкоштовні консультації. Наші співробітники швидко та без проблем зберуть весь пакет необхідних документів, внаслідок чого ви гарантовано отримаєте потрібний документ. Співпрацюйте з нами - і ліцензія на тютюнові вироби ніколи не буде для вас проблемою.