Ліцензія на алкоголь

Вартість послуги:
2500 грн
+ офіційний платіж
офіційний платіж:
8000 грн/год
можлива оплата 2000 грн/квартал
термін, на який видається:
1 рік
замовити послугу (044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Ви хочете відкрити заклад, де буде алкоголь?
лицензия на алкоголь фото 1

Ліцензія на продаж алкоголю потрібна всім, хто здійснює продаж алкогольними напоями у себе в закладі. Це поняття в себе включає як роздрібну торгівлю алкоголем, наприклад в магазині, пляшками, так і розлив алкогольних напоїв порційно, наприклад бар або паб.

Ліцензія на алкоголь може бути оформлена тільки при наявності касового апарату, а й реєстрації РРО (Реєстратор Розрахункових операцій) в Державній Податковій Інспекції. Тільки після того, як Ви отримали Фіскальний номер і Реєстраційне свідоцтво 3-РРО на касовий апарат, можна вважати можливим оформлення ліцензії на алкоголь.

Компанія «Документ Груп» готує необхідний перелік документів і представляє Ваші інтереси в Головному управлінні державної фіскальної служби. Термін отримання документа становить 10 днів. Дата, з якої ліцензія на продаж алкоголю була оформлена, є днем проведення першої законно можливої операції по касовому апарату.

Головна ідея ТОВ «Документ Груп» – комплексного підходу виконання послуг. Це говорить про те, що у нас є досвід і ресурс надавати додаткові послуги:

лицензія на алкоголь фото 2
 • Консультування по відкриттю закладу «під ключ»
 • Реєстрація СПД, ТОВ
 • Допомога у виборі моделі касового апарата, який за функціональними можливостями, програмному забезпеченню, ціною буде підходити саме Вам
 • Реєстрація РРО, КОРО, розрахункової книжки
 • Оформлення Ліцензії на продаж сигарет
 • Постанова Ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на облік в Державній Податковій Інспекції
 • Контроль за продовженням ліцензії на алкоголь раз в квартал
 • Бухгалтерський супровід
 • Юридичний супровід.
Необхідний пакет документів для отримання ліцензії на алкоголь
Для оформлення ліцензії на алкоголь Вам необхідно підготувати наступні документи:
 • Виписка з ЄДР
 • Паспорт (тільки для Фізичної особи підприємця)
 • Документ на приміщення, де вказана адреса (Свідоцтво права власності або Договір оренди)
 • Реєстраційне свідоцтво на касовий апарат

Всі документи потрібні в копіях.

В офісі ТОВ «Документ Груп» наш співробітник оперативно готує заяву, довіреність і всі інші папери, які необхідні для подачі.

Чому ми?
Отримання дозволу на торгівлю алкоголем пов’язане з багатьма проблемами. Тому наша компанія пропонує професійну допомогу в зборі всіх необхідних документів і оформленні ліцензії на алкоголь. При зверненні в нашу компанію Ви будете приємно здивовані якістю обслуговування, тому що у нас:
Александр Горовой
Александр Горовой

Директор Кафе

При открытии своего кафе обратился за помощью в оформлении лицензии на алкоголь. Лицензию оформили четко в срок. Так же, бонусом получил консультацию по вопросам бухгалтерии, что оградило от штрафных санкций мое дело.

Инна Василькова
Инна Василькова

Я недавно открыла свой бизнес, который довольно-таки неплохо развивается. Считаю, что в этом большая заслуга компании. Все документы, подготовленные ее сотрудниками, не вызывали никаких нареканий со стороны проверяющих структур. Уже посоветовала ее услуги приятельнице, которая владеет магазином в соседнем райцентре.

Иван Перестайко
Иван Перестайко

Я торгую алкоголем очень давно и хорошо знаю, как часто меняются требования к оформлению всех нужных документов. Обратившись в эту фирму, я понял, что здесь работают профессионалы, которые очень хорошо разбираются во всех требованиях и новшествах. Теперь буду постоянно сотрудничать только с ними.

Ольга Мирошник
Ольга Мирошник

Благодаря сотрудникам этой компании у меня больше нет проблем с получением разрешительной документации. Теперь я просто работаю и получаю прибыль, не отвлекаясь на второстепенные дела.

Який повинен бути метраж приміщення для здійснення роздрібної торгівлі алкоголем?

Власник ліцензії має право торгувати в роздріб за наявності одного приміщення, розмір якого повинен бути не менше 20 кв. метрів. Інформація про нього обов'язково повинна бути вказана в ліцензії.

Яка організація має право видавати ліцензії в Україні?

Таким правом наділене Головне Управління ДФС України. Наша компанія гарантує отримання повністю легітимного документу, виданого ним.

Мій знайомий - власник продуктового магазину загальною площею 48 кв. метрів. Я хочу орендувати у нього частину під продаж алкоголю. Чи буде ця частина вважатися окремою площею?

Для оренди ви повинні взяти не менше 20 кв. метрів площі, щоб мати право отримати ліцензію на торгівлю алкоголем. Про решту нюансів ви зможете дізнатися від юристів нашої компанії.

Чи ліцензується торгівля алкогольними та іншими напоями, в складі яких присутній алкоголь (глінтвейн та інше)?

Обов'язково так, оскільки всі напої, що містять етиловий спирт понад 1,2% вважаються алкогольними. Винятки є для деяких видів вина. На консультації наші фахівці нададуть інформацію з цього питання, також про порядок отримання дозвільного документа Ви зможете дізнатися на сайті нашої компанії.

отримати ліцензію на алкоголь в короткі терміни

Будь-який тип підприємницької діяльності вимагає обов'язкового оформлення певного пакету дозвільних документів. Однією з найбільш вигідних бізнес-ідей в нашій країні є продаж і постачання алкогольної продукції. Ті, хто вирішив займатися реалізацією спиртовмісних напоїв, повинен особливо уважно поставитися до процесу отримання дозволу на торгівлю. Як отримати ліцензію на алкоголь - це питання задають як і ті, хто збирається займатися оптовою торгівлею, так і ті, хто планує реалізовувати продукцію даного типу в роздріб.

Чому потрібна ліцензія на алкоголь?

Державі дуже важливо контролювати оборот алкоголю, а також кількість спиртовмісної продукції. Саме для того, щоб мати інформацію про те, хто, скільки і де виробляє і реалізує алкоголь, і потрібне отримання дозвільної документації. Оскільки цей вид діяльності передбачає обов'язкове ліцензування, то недотримання правил торгівлі може спричинити за собою значні штрафи. Отримуючи офіційно завірений документ, що дозволяє продавати алкогольні напої, ви зможете в подальшому безперешкодно займатися бізнесом. Ліцензія на продаж алкоголю неможлива без уважного ознайомлення з нормативною базою щодо цього питання, тому перед початком торговельної діяльності бажано її добре вивчити. Оформлення ліцензії на алкоголь дає вам масу переваг, головними з яких є наступні:

 1. Ви будете мати можливість відкрити свій ресторан або будь-який інший заклад подібного типу;
 2. Ви будете завжди конкурентоспроможними на будь-якому ринку послуг;
 3. дозвіл на продаж алкоголю захистить Вас в юридичному плані і позбавить від багатьох непередбачених обставин

Ліцензія на продаж алкоголю: як швидко можна її отримати?

Багато з опитаних реалізаторів, а також власників магазинів прекрасно знають, скільки нервів і часу доводиться витрачати на те, щоб зібрати всі необхідні папери. Сама ліцензія на алкоголь видається терміном на 1 (роздріб) або 5 (опт) років - в залежності від виду торгівлі. Наша компанія пропонує послуги, що дозволяють вам почати свою діяльність негайно, не витрачаючи часу на пошуки потрібних людей і підписів. Зазирнувши на сайт компанії dokyment.com.ua, Ви отримаєте вичерпну інформацію, що цікавить. Тут ми подаємо докладний список документів, які передбачає ліцензія на алкоголь. Київ і Київська область - регіон, де ми надаємо допомогу тим, хто її потребує. Співробітники компанії надають послуги особам, які займаються оптовою та роздрібною реалізацією алкогольної продукції.

Чим привабливо отримання ліцензії на торгівлю алкоголем з компанією "Документ Груп"?

Головною особливістю нашої діяльності є обов'язкове укладення договору на послугу. Також ми забезпечуємо наших клієнтів безкоштовними консультаціями з усіх питань. Звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на:

 • величезний досвід і велику практику наших співробітників;
 • належний рівень юридичних знань;
 • підготовку повного обсягу всіх потрібних документів;
 • найкоротші терміни при оформленні ліцензії;
 • цілком доступну вартість оплати усіх наших послуг.
Процес збору та подачі паперів, а також саме оформлення дозвільного документа сполучені з багатьма труднощами. Тому рішення звернутися до нас буде найоптимальнішим. Ліцензія на торгівлю алкоголем, отримана з нашою допомогою, позбавить вас в майбутньому від багатьох проблем. Співпрацюйте з нами - і ваше життя не буде обтяжена непотрібними проблемами і турботами.