Декларація відповідності матеріально-технічної бази від МНС

Вартість послуги:
от 7000 грн
офіційний платіж:
включений у вартість послуги
термін, на який видається:
не обмежений
термін оформлення послуги – 1 місяць
замовити послугу (044) 390 31 95, (067) 011 92 00
Для яких об’єктів дозвіл “пожежних” необхідно?

Декларація відповідності матеріально-технічної бази від МНС фото 1

Для легальної діяльності Вашого закладу, і чи ми говоримо про кафе, ресторані, магазині, або про центр для розвитку дітей, офісі або більярдному клубі і т.д., Ви повинні розуміти основний принцип “Зекономили спочатку – оплатили потрійну ціну в майбутньому”. Так як, перш за все, Ви повинні убезпечити себе від непередбачених ситуацій, пов’язаних з пожежею.

Коли власник проводить діяльність в закладі, який не відповідає нормам пожежної безпеки, немає відповідальної людини за протипожежний стан приміщення, не розроблений план, як діяти в екстримальної ситуації, вся відповідальність лежить на Вас.

При розслідуванні того, що відбувається можуть бути призначені не тільки штрафні санкції, а й наступити кримінальна відповідальність.

ТОВ “Документ Груп” надасть повний спектр послуг для отримання Декларації матеріально-технічної бази від МНС, а саме:

системи відеонагляду фото 2

  • отримає “Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам пожежної безпеки”;
  • зробить виміри опору ізоляції електропроводки згідно з ПУЕ;
  • навчить відповідальна особа правилами протипожежного стану;
  • розробить проектну документацію;
  • зробить монтаж обладнання (підбере все датчики, камери індивідуально);
  • щомісяця зробить обслуговування систем протипожежного захисту за погодженням з ДСНС;
  • надасть вогнегасники, перезарядити їх.
Чому ми?

У сферу нашої діяльності входить оформлення дозвільної документації різнобічного дії. Подача декларації відповідності матеріально-технічної бази від МНС буде для вас більш оперативним процесом, якщо ви звернетеся за допомогою до наших фахівців. Ви можете завжди розраховувати на:

Руслан Краевский
Руслан Краевский

Выражаю огромную благодарность и глубокую признательность за качественное и своевременное оформление декларации соответствия материально-технической базы от МЧС. Благодаря сотрудничеству с вами я открыл свою торговую точку даже раньше, чем предполагалось.

Ирина Хобот
Ирина Хобот

Меня очень поджимали сроки по открытию нового магазина. Обратившись в компанию, я поняла, что сделала правильный выбор. Грамотная организация работы, высокий уровень профессионализма сотрудников, эффективная система управления позволили исполнить договорные обязательства качественно и в срок.

Андрей Кононенко
Андрей Кононенко

Я обратился в эту компанию впервые. После обращения в компанию я был приятно удивлен качеством услуг ее работников. Все работы по сбору и оформлению документации были выполнены быстро и в установленные сроки. По результатам проведенной работы могу ответственно характеризовать ее как надежного и высококвалифицированного партнера.

Чи можу я зареєструвати декларацію у вас за умови, що мій магазин знаходиться в іншій області?

Так можете. Реєстрація даного документа здійснюється за місцем розташування об'єкта в межах території України.

Скільки потрібно заплатити за реєстрацію декларації?

Сама реєстрація абсолютно безкоштовна. У разі звернення за допомогою до нас ви платите тільки за наші послуги.

Скільки часу діє декларація?

Оскільки даний тип документа не відноситься до категорії дозвільних, то він не має терміну дії. Виняток становлять пожежонебезпечні об'єкти.

На кого покладається відповідальність за достовірність інформації, що подавалася?

За всю інформацію, надану в цьому документі, повну відповідальність несе власник або орендар об'єкта.

Оформити декларацію відповідності матеріально-технічної бази в короткі терміни

Сучасні підприємці, починаючи власний бізнес, стикаються з деякими проблемами. Мабуть, найважливішою з них вважається питання правильного заповнення всіх потрібних документів різного дії, до переліку яких входить і декларація пожежної безпеки. Часом така паперова тяганина відбирає набагато більше часу, ніж сама організація майбутнього підприємства.

Що являє собою пожежна декларація?

Закон, що вступив в силу в липні 2013 року новий Закон щодо цивільного захисту цілком закономірно врахував деякі нормативні акти. З його введенням автоматично був анульований ряд втратили актуальність постанов, в тому числі і Закон про пожежну безпеку. З цього моменту кожним новим підприємством перед початком його діяльності повинна бути надана декларація про пожежну безпеку. За допомогою цього документа власник підприємства подає інформацію про свою матеріально-технічну базу державному адміністратору або представнику певного дозвільного органу. Дана декларація з пожежної безпеки вимагає наявності деяких паперів та оформлюється відповідно до встановленого порядку. Відвідавши наш сайт, ви зможете точно дізнатися, що для цього потрібно. Крім того, наша компанія пропонує свої послуги в цьому напрямку, завдяки чому ви будете позбавлені від паперової рутини і зможете відкрити свою справу набагато швидше.

Декларація пожежної безпеки: що для цього потрібно

Процедура оформлення цього документа досить тривала і вимагає:

  • наявності підключеної пожежної сигналізації і вогнегасника;
  • надання протоколів прихованих робіт;
  • наявності всіх правовстановлюючих документів на нерухомість і виписки з ЄДРПОУ.
Пожежна декларація, що оформляється нами, дає вам повну гарантію на дозвіл початку вашої діяльності. Співпрацюючи з нашою компанією, ви зможете дуже швидко отримати те, за що інші вистоювати довгі черги. Ті керівники підприємств, які вважають, що оформлення декларації пожежної безпеки - обов'язкова процедура, і свою діяльність можна починати без неї, дуже помиляються. У таких випадках пильну увагу пожнадзора їм забезпечено, втім, як і штрафні санкції. Не піддавайте себе і своє підприємство непотрібним ризикам. Доручіть отримання всіх потрібних документів фахівцям - і ви гарантовано позбавитеся від багатьох проблем.