Бухгалтерські послуги

Вартість послуги
від 3000 грн/міс
в вартість включено:
всі перераховані послуги
виїзд бухгалтера на об’єкт
2 рази в місяць
замовити послугу (044) 390 31 95, (067) 011 92 00 ,

Що Ви отримуєте, замовляючи “Послуги бухгалтера”?

бухгалтерський супровід

Ви власник магазину, кафе чи іншого закладу, де здійснюється продаж алкогольних напоїв, цигарок, а також, продуктової групи товарів?
Тоді є ряд обов’язкових бухгалтерських послуг, які необхідно реалізовувати:

Два, три роки тому підприємець міг обійтися без посади “бухгалтера” в своєму штаті співробітників. Що стосується сьогоднішнього часу, Підприємець повинен володіти певними навичками і знаннями податкових програм, щоб справлятися самому. З огляду на цей факт, Компанія «Документ» пропонує скористатися послугою «бухгалтерський супровід» для Вашого Підприємства або для Вас як Підприємця.

бухгалтерський супровід фото 2

Штат професіоналів Компанії “Документ Груп” відповідатиме за бухгалтерське обслуговування Вашого об’єкту або мережі закладів. Маючи досвід надання бухгалтерських послуг, “Документ” комплексно підходить до справи. Ми підказуємо, допомагаємо, оптимізуємо процес Вашого закладу. Проводимо внутрішній аудит, щоб максимально правильно налаштувати всі комунікації, необхідні для якісного супроводу Вашого бізнесу.

Ми додатково можемо провести експертну оцінку щодо відповідності закладу нормам санітарно-епідеміологічної служби, системам пожежної безпеки, взяти відповідальність за продовження ліцензій, реєстрації книг обліку розрахункових операцій, яка два рази в рік закінчується. При необхідності, клієнти звертаються до нас за консультаціями з нестандартних питаннь.

ТОВ «Документ Груп» не тільки консультує, а й надає юридичні послуги, що дає Вам можливість звернутися в компанію професіоналів і отримати професійну допомогу комплексно.

Чому ми?

Оформлення будь-якого фінансового документу вимагає особливої ​​уваги і професійного підходу. Наша компанія здійснює ряд послуг з бухгалтерського обслуговування, допомагаючи нашим клієнтам правильно вести всі фінансові справи торгового підприємства.
Бухгалтерський супровід і обслуговування компаній – надзвичайно відповідальна справа, яку не можна доручати випадковим людям. Вибираючи в якості помічника нас, ви отримуєте повну гарантію якості всіх виконаних робіт, а саме:

Наталья Коробчук
Наталья Коробчук

Я индивидуальный предприниматель, работающий в розничной торговле. Хочу поблагодарить сотрудников компании за профессиональное выполнение своих обязанностей. Взаимное сотрудничество полностью оправдало мои ожидания, так как я имею возможность заниматься торговлей и не трачу время на оформление документов.

Андрей Калитко
Андрей Калитко

Хочется выразить огромную благодарность всем сотрудникам компании, принимавшим непосредственное участие в моем деле. Интересующие меня вопросы решались просто мгновенно или в течение оговоренного времени, что было очень важно для моих текущих проблем.
Процветания вам и успехов в вашей дальнейшей деятельности!

Скільки коштує консультація у вашій компанії?

Якщо ви укладаєте з нами договір на послугу, то консультації вам будуть надаватися безкоштовно, так як їх вартість вже врахована. Про розміри оплати послуг ви можете дізнатися прямо на сторінці нашого сайту.

На який термін видається ліцензія на торгівлю спиртними напоями?

Для підприємців, які займаються оптовою торгівлею, термін дії ліцензії обчислюється 5 роками. Ті, хто працює в сфері роздрібних продажів, ліцензія видається на 1 рік. Якщо оплата була здійснена на квартал, то рівно через цей період необхідно вносити квартальні відмітки на ліцензії. На консультації можете дізнатися більш детально з цього питання.

Чи обов'язково оформлення довідки про місце зберігання продукції?

Оформлення цього документа тягне за собою внесення інформації про місце зберігання вашої продукції до Єдиного реєстру. Така довідка потрібна в тому випадку, якщо передбачається оптова реалізація тютюнових виробів і алкогольних напоїв.

Що саме я повинен надати для ведення обліку для вашого підприємства?

Від Вас потрібні копії паперів органів, які їх зареєстрували і копії ведення обліків, а також всі основні документи, що знаходяться у вашому розпорядженні. Докладний список обмовляється при складанні договору.

Бухгалтерські послуги від компанії "Документ Груп"

Бухгалтерська сфера - настільки складна частина господарської діяльності підприємства, що завжди вимагає виключно уважного підходу і так званого свіжого погляду з боку. Точне володіння фінансовими питаннями і ведення правильної бухгалтерії є головними факторами, які передбачають стабільний розвиток і благополуччя будь-якої організації. Наша компанія надає послуги з бухгалтерського обслуговування, гарантуючи оперативність роботи і якість її виконання.

Кому потрібні бухгалтерські послуги?

Як правило, клієнтами нашої фірми стають власники малого бізнесу або невеликих організацій. З огляду на складне фінансове становище багато хто з них не можуть прийняти в свій штат власного фінансиста. Тому бухгалтерське обслуговування доручається нам. Крім цього, ми можемо виручити в наступних випадках:

 • якщо ваш фінансист звільнився в невідповідний час;
 • для оцінки ведення справ у вашій бухгалтерії;
 • для реєстрації вашої організації з подальшою організацією всіх фінансових паперів.
Багато компаній зараз надають бухгалтерське обслуговування. Київ - місто великих можливостей в плані торгівлі та розвитку, і саме тому така послуга особливо затребувана саме тут. На сайті ви зможете ознайомитися з основними напрямками нашої діяльності і отримати всю необхідну вам інформацію.

Бухгалтерское обслуживание нашей компании: основные принципы

Если вы занимаетесь сезонными работами или торгуете акцизным товаром, включая алкоголь, или у вашего сотрудника недостаточный уровень знаний в области финансов – мы советуем обратиться к нам. Мы предоставляем бухгалтерские услуги в Киеве и Киевской области, и в сферу нашей деятельности входит следующее:

 • консультационные услуги по интересующим вас вопросам, в том числе, касающиеся системы налогообложения;
 • постановка и ведение бухгалтерского учета;
 • подготовка финансовой отчетности за определенный период времени;
 • составление по новой форме отчетности для ФОП, торгующих алкоголем;
 • получение лицензии на алкоголь в кратчайшие сроки;
 • бухгалтерское сопровождение.
Заключая договор с нами, вы возлагаете на нашу компанию ответственность за ведение учета и оформление документов. Вы существенно сэкономите на обучении своих сотрудников и не будете переживать за правильность начислений и своевременность сдачи всех требуемых документов. Что касается оплаты за предоставляемые нами бухгалтерские услуги, то она будет значительно меньше той, которую вам придется платить в виде зарплаты высококвалифицированному специалисту.

Бухгалтерський супровід в нашому виконанні

У разі найменшої неточності при оформленні фінансових документів у підприємця можуть виникати неприємності з податковою інспекцією у вигляді штрафів. Займаючись повторним оформленням паперів, ви витрачаєте дуже багато часу, що в кінцевому підсумку істотно впливає на прибутковість вашої справи. Уникнути всіх проблем можна, звернувшись в нашу компанію. Замовляючи у нас бухгалтерський супровід, ви можете розраховувати на:

 • чітке дотримання термінів здачі бухгалтерської звітності;
 • правильність фінансових і податкових даних;
 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • повну конфіденційність всієї переданої інформації.
Співробітники нашої компанії докладуть усіх зусиль, щоб розробити для вас найоптимальніший проект ведення бухобліку.