записатися на консультацію (067) 011 92 00

нам довіряють
 • Стерео Плаза

 • omlet кафе лого
 • embargo shop
 • to-to pizza
 • точкаКофе
поширені запитання
Які послуги надає компанія «Документ Груп»?

Компанія «Документ Груп» надає послуги з супроводу бізнесу як в комплексі «під ключ» так і окремо по кожній послузі, а саме:

 1. Бухгалтерський супровід підприємства (підприємця).
 2. Допомога в оформленні дозвільної документації для:
  • об’єкти роздрібної торгівлі (магазин, АЗС, торговий центр і т.д);
  • об’єкти громадського харчування (кафе, ресторан, кав’ярня, паб, піцерія і т.д.);
  • об’єкти медичної діяльності (аптека, стоматологічний кабінет, рентген кабінет, кабінет УЗД, медичний центр і т.д) і ін.
 3. Будівельні роботи.
 4. Монтаж обладнання пожежних і охоронних систем.
 5. Розробка проектної, технологічної документації.
 6. Написання бізнес планів.
Які гарантії надає компанія «Документ Груп» на надання послуг?

Компанія «Документ Груп» гарантує якість послуги, маючи професійний штат співробітників з ретельним особливим підходом до справи.

У разі форс-мажору або нестандартної ситуації шукаємо компроміс або вихід, що влаштовує обидві сторони.
Повертаємо гроші 100% від оплати в разі неможливості надання послуги з боку компанії.

Чому цінуючі свій час клієнти і вимогливі до діловим процесам люди звертаються по оформленню дозвільної документації в компанію «Документ Груп»?

Робота в Компанії «Документ Груп» побудована так, що набираючи наш контактний номер, Ви потрапляєте на фахівця, який безпосередньо надає послугу, в оформленні або отриманні якої Ви потребуєте. Якість, оперативність і мобільність – це те, що є основними принципами компанії.

Опишіть компанію «Документ Груп» 5 тезами
 1. Укладення договору.
 2. Постійне відстеження зміни законодавчої бази.
 3. Якісна об’ємна консультація для клієнта.
 4. «Ми завжди даємо трошечки більше, ніж Ви очікуєте».
 5. Компетентний персонал.
 6. Оперативне реагування в нестандартних ситуаціях.
отзывы наших клиентов
Безуглов Юрий
Безуглов Юрий

Я новичок в мире бизнеса, поэтому правильное оформление торгового патента для меня имело большое значение. На сайте компании я увидел всю интересующую меня информацию, благодаря которой самостоятельно собрал все бумаги. Патент был оформлен очень быстро и за вполне доступную цену.

Грохват Илья
Грохват Илья

Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам компании, которые очень внимательно меня выслушали, отнеслись с пониманием к моим проблемам и помогли очень быстро организовать подачу документов, необходимых для получения лицензии на строительство. Обязательно порекомендую эту компанию своим знакомым.

Хворостян Андрей
Хворостян Андрей

Недавно обращался в эту компанию, чтобы оформить лицензию, необходимую для открытия паба. Из-за того, что помещение у меня арендованное, в процессе возникли некоторые проблемы. Сразу отмечу, что такой оперативности, внимательности и системности работы я не встречал нигде. Все документы были оформлены очень быстро и за относительно небольшую сумму. Хочется пожелать работникам компании дальнейшего процветания и всегда демонстрировать высокий уровень своей работы.

Наші переваги

Наша компанія займається організацією і підготовкою, а також правильним оформленням дозвільної документації. Основними перевагами співпраці з нами є оперативність нашої роботи і компетентний підхід до вирішення ваших проблем.

 • гарантія повернення грошей

  У разі якщо ми не зможемо вам допомогти, компанія гарантує повернення оплати за ненадані послуги.

 • Підпис договору на послуги

  Наші співробітники працюють виключно в правовому полі, тому кожен клієнт обов’язково укладає договір з компанією.

 • Індивідуальний підхід до клієнта

  Для кожного клієнта збирається індивідуальний пакет документів, відповідно до особливостей їх оформлення.

 • Висока якість послуг

  Гарантією якості всіх послуг, що надаються в нашій компанії є високий професіоналізм кожного співробітника.

Дозвільна документація в короткі терміни

Сучасна людина не може уявити своє життя без магазинів, закладів громадського харчування, салонів краси.
Всі вони мають особливе призначення і служать для забезпечення зручності і комфорту нас з вами. Однак далеко не всі знають, настільки складним і витратним за часом є процес відкриття і реєстрації будь-якій торговельній точки, і який тернистий шлях зі збору необхідної документації доводиться долати власнику.

Хто може допомогти оформити дозвільні документи?

Ви вирішили відкрити свою справу і відкрити особистий магазин, ресторан, піцерію, перукарню або нічний клуб? Ви провели масу безсонних ночей, вистраждали ідею, все прорахували, вивчили і практично всі передбачили? До того ж – знайшли чудове приміщення для вашого «дітища» в дуже хорошому місці, яке обіцяє значний дохід в майбутньому? Але при цьому вас все-таки переслідує почуття занепокоєння: ви турбуєтеся, а чи все правильно зроблено? Чи всі потрібні документа зібрані?

Ми – саме та компанія, яка допоможе подолати вам відчуття неспокою. Дозвільна документація будь-якого типу, її підбір, оформлення та інші нюанси, з нею пов’язані, – все це входить в нашу компетенцію. З нашою допомогою ви зможете без особливих проблем і неприємних наслідків відкрити:

 • закладу розважального характеру;
 • точки громадського харчування;
 • магазини будь-якого типу;
 • нічні клуби;
 • організації, що надають косметичні послуги;
 • різного роду мережеві компанії.

Оформити ліцензію з нашою допомогою – означає, отримувати прибуток від особистого підприємства вже тоді, коли ваші конкуренти ще вирішують проблеми з документами.

Наскільки складно отримати ліцензію сучасному підприємцю?

Збір необхідних документів – шлях неблизький і складний, але ми пропонуємо пройти його разом, що дозволить вам значно заощадити свій час. Щоб правильно оформити дозвільні документи, необхідно обов’язково врахувати кілька факторів, а саме:

 • напрямок діяльності підприємства;
 • форма власності;
 • тип приміщення – орендоване або власне.

Необхідний пакет документів збирається в залежності від кожної зазначеної вище особливості і варіюється в залежності від обставин. Саме тому, допомагаючи отримати ліцензію нашим клієнтам, ми практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного.

Дозвільна документація, що оформляється нами

Відкриття торгового об’єкта вимагає від власників ретельного підходу і уважного вивчення законодавства з урахуванням специфіки торгового напряму. Ви можете отримати допомогу компанії, зателефонувавши нам або зайшовши на сайт. За кожним клієнтом відразу закріплюється спеціаліст, який буде займатися наданням послуги. А вся необхідна інформація знаходиться на сайті нашої компанії. Співпрацюючи з нами, ви зможете дуже швидко оформити ліцензію або ж отримати всю необхідну документацію. У разі непередбачених ситуацій, коли наша компанія не зможе надати потрібну послугу, ми гарантуємо повне повернення грошей.